هرگونه برگزاری دوره مربیگری بدون اعلام رسمی فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال فاقد اعتبار است.

میرشاد ماجدی- رئیس کمیته آموزش گفت: جدیدا متوجه شدیم که در فضای مجازی با نام فدراسیون فوتبال و هیاتهای فوتبال، کلاس های آموزشی فوتبال را به صورت دو یا سه روزه برگزار می کنند که این افراد نه مدرس رسمی فدراسیون فوتبال هستند و نه جایی فعالیت دارند.

وی ادامه داد: متاسفانه این افراد با گرفتن وجه نقد این کلاس ها را برگزار می کنند و اعلام می کنند مدرک معتبر به نفرات شرکت کننده ارائه می شود. باید بگویم که مدرک معتبر فقط از سوی فدراسیون فوتبال ارائه می شود و بدون شک مدارکی که از سوی این افراد صادر می شود فاقد اعتبار است.

ماجدی در ادامه بیان کرد: کلاس هایی که به غیر از سایت فدراسیون فوتبال و سایت هیات ها اعلام می شود فاقد اعتبار است. بر همین اساس از تمام مربیان و نفراتی که از این کلاسها مطلع می شوند می خواهم که از حضور در این دوره ها خودداری کنند چرا  که این کلاس های آموزشی حقیقی نیست و به هیچ وجه اعتبار ندارد.در واقع این افراد سوء استفاده می کنند و نه مدرک و نه کلاس قانونی دارند.

رئیس کمیته آموزش ادامه داد: چندین اطلاعیه در اختیارمان است که از طریق دبیرکل و کمیته های حقوقی و اخلاق پیگیری می کنیم و افراد که دنبال سودجویی هستند را مشخص کنیم تا هر چه زودتر مقابل این روند را بگیریم.

وی در پایان گفت: اگر قرار باشد دوره ای برگزار شود از سوی فدراسیون فوتبال به صورت رسمی اعلام می شود و باید به حساب رسمی فدراسیون فوتبال پول یا به حساب رسمی هیات های فوتبال  استانی واریز بشود. در غیر اینصور از نظر ما فاقد اعتبار است و افراد محض سودجودیی دست به این اقدام می زنند./ سایت رسمی فدراسیون فوتبال

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.