دکتر امیر محسن ضیایی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی استعفا داد.

دکتر ضیایی با تایید استعفای خود، عنوان کرد: در زمان تغییر مسئولیت‌ها، رفتار حرفه‌ای ایجاب می‌کند که مدیران و معاونان مجموعه با ارایه استعفانامه، دست مدیریت جدید را برای ادامه همکاری باز بگذارند. همچنین ما جزو اعضای هیات علمی و از مجموعه دانشگاه هستیم و استعفا به معنای جدایی از مجموعه دانشگاه و سایر معانی جانبی نیست.

وی با اشاره به همکاری چندین ساله با دکتر زالی در مجموعه دانشگاه، گفت: این مساله یک اقدام حرفه‌ای و اخلاقی برای کمک به مدیریت جدید و ارایه حق انتخاب به ایشان است.

ضیایی با بیان اینکه بنده همچنین به عنوان عضو هیات علمی، دبیر جذب و عضو هیات ممیزه به همکاری با دانشگاه ادامه می دهم، گفت: بنابراین این استعفا معنای خاصی نداشته و با موضوع خاصی ارتباط ندارد.

دکتر ضیایی با بیان اینکه البته مدیر جدید برای تداوم مسئولیت همکاران اصرار داشتند، تصریح کرد:‌ به هرحال این اقدام رسم بوده و برای کمک به حق انتخاب مدیریت جدید انجام می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در خاتمه با بیان اینکه سرپرست جدید دانشگاه از بنده تقاضای استعفا نداشتند، عنوان کرد: البته بنده به عنوان سرباز دانشگاه همچنان به همکاری خود ادامه می‌دهم.  

 در متن استعفانامه دکتر ضیایی خطاب به اعضای هیات علمی و کارکنان حوزه آموزش دانشگاه آمده است:

"ضمن تشکر از رییس محترم سابق دانشگاه در اعتماد به اینجانب ،‌اینک که دوره فعالیتم در معاونت آموزشی به پایان رسیده و علیرغم محبت سرپرست محترم دانشگاه، مصلحت دیدم مجددا اهتمام بیشتری در نقش پرافتخار معلمی دانشگاه داشته باشم. لذا بر اینجانب فرض است که بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از همه عزیزانی که بر بنده منت گذاشته‌اند و در این دو سال نهایت تلاش و معاضدت صادقانه را با حوزه آموزش دانشگاه مبذول نموده‌اند،‌تقدیم نمایم. بی شک دستاوردهای بزرگ آموزش دانشگاه در این سفر دشوار ولی شیرین جز با همدلی و تلاش بی شائبه شما همراهان و همسفران حاصل نمی آمد."

گفتنی است هفته گذشته رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حکم وزیر بهداشت تغییر کرد و دکتر علیرضا زالی که سابقه ریاست سازمان نظام پزشکی و ریاست دانشگاه در دهه 80 را در کارنامه خود دارد به عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منصوب شد./ایسنا


 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.