جزئیات قتل عام خانواده ورامینی

حوادث /
شناسه خبر: 507579

مرد خشمگین که پس از قهر همسرش قصد داشت او را با تهدید اسلحه به خانه برگرداند، وقتی با مقاومت اعضای خانواده وی رو به رو شد، همه را به رگبار بست و خودکشی کرد.

 زهره صفاری- خبرنگار
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت 10 شب چهارشنبه 17 مهر گزارش تیراندازی‌های پی در پی در یکی از مناطق مسکونی شهرستان ورامین، پلیس را به محل کشاند.
تحقیقات میدانی نشان می‌داد همسایه‌ها با شنیدن صدای تیراندازی و فریادهای چند زن و مرد وحشت زده به خیابان آمده و متوجه وقوع حادثه هولناکی در خانه یکی از ساکنان محل شدند و موضوع را به پلیس خبر دادند.
---
از آنجا که پس از این درگیری، سکوت مرگباری خانه را فرا گرفته بود، مأموران بلافاصله وارد خانه شده و با اجساد خونین چهار مرد روبه‌رو شدند. سه زن و یک کودک 5 ساله نیز که بشدت مجروح شده بودند، کمی دورتر نیمه جان افتاده بودند.
با گزارش این جنایت به بازپرس ویژه قتل، همزمان با انتقال مجروحان به بیمارستان، تیم تحقیق نیز وارد عمل شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس شرق استان تهران اعلام کرد : «تحقیقات اولیه نشان می‌دهد عامل قتل داماد خانواده بوده که خودش نیز پس از این قتل عام خانوادگی در صحنه جنایت با شلیک گلوله خودکشی کرده است. وی حدود دو سال قبل با دختر این خانواده ازدواج کرده اما همیشه اختلافاتی با هم داشتند. تا این‌که چندی قبل این زن خانه را ترک کرده و به خانه پدرش رفته بود. حوالی ساعت 10 شب چهارشنبه 17 مهر، داماد عصبانی برای برگرداندن همسرش به خانه پدرزن خود رفت این در حالی بود که خواهران همسرش نیز آنجا بودند. اهالی خانه با مشاهده رفتار خشن داماد با او درگیر شدند اما نمی‌دانستند وی یک کلت کمری همراه دارد، بنابراین مرد خشمگین در یک لحظه اسلحه را به سمت آنها گرفت و با شلیک گلوله‌های پی در پی پدرزن، دو باجناقش، همسر، مادرزن و خواهرزن و دختر 5 ساله او را هدف گرفت و سپس با گلوله‌ای به زندگی خودش پایان داد.»
 «در این حادثه پدرزن و هر دو باجناق جان باختند اما مادر زن قاتل به کما رفته و حال یکی از خواهرها نیز چندان مساعد نیست.»
شمس، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین نیز درباره این پرونده گفت: «این جنایت نتیجه کنترل نکردن خشم و جنون آنی بوده و به نظر نمی‌رسد انگیزه مجرمانه‌ای در آن وجود داشته است. پرونده قضایی در این باره تشکیل و موضوع در دست بررسی قرار دارد.»

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.