رییس دانشگاه تهران خبرداد

پذیرش المپیاد‎ی‌ها در دانشکده‎های مختلف دانشگاه تهران

اجتماعی /
شناسه خبر: 507452

رییس دانشگاه تهران ر واکنش به جذب المپیادی‌ها در دانشگاه تهران به ویژه جذب آنها در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران گفت: هر کدام از دانشگاه‌ها و هر کدام از المپیاد‌ی‌های که تمایل داشتند، در دانشکده‌های مختلف دانشگاه تهران پذیرش شدند، ولی من آمار دقیقی در این زمینه ندارم.

محمود نیلی احمدآبادی، رییس دانشگاه تهران در واکنش به جذب المپیادی‌ها در دانشگاه تهران به ویژه جذب آنها در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران گفت: هر کدام از دانشگاه‌ها و هر کدام از المپیاد‌ی‌های که تمایل داشتند، در دانشکده‌های مختلف دانشگاه تهران پذیرش شدند، ولی من آمار دقیقی در این زمینه ندارم.
 
رییس هیات ویژه  گزارش ملی سیلاب‌ها درباره اقدامات دانشگاه تهران و بررسی آنها در مناطق سیل زده و وضعیت مدارس و منازلی که همچنان در گل و لای باقی مانده‌اند، گفت: من خیلی در این زمینه اطلاعاتی ندارم، اما اعضای تیم‌هایی ما که از پیش برای بررسی علت و اثرات سیل تعیین شده بودند با همراهی بنیاد مسکن نهایت تلاش خودشان را برای مرتفع کردن مشکلات انجام می‌دهند، ولی من در حال حاضر آمار دقیقی ندارم که در مناطق چه کارهایی در این خصوص صورت گرفته است، اما از  صدا و سیما شنیدیم که به زودی همه به خانه‌هایشان باز خواهند گشت و ما مشکل جدی در این زمینه نخواهیم داشت.
 
رییس دانشگاه تهران درباره از بین بردن مراتع، مسیل‌ها، نقش آنها در بروز سیل‌های اخیر و همچنین در پاسخ به این سوال که آیا این مساله می‎تواند در بروز شدید سیل‌ها موثر باشد؟ گفت: اینکه ما با محیط زیستمان مهربان نیستیم قطعی است و این مساله قطعا در مساله سیل نیز تاثیر گذار بوده است./ایلنا 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.