اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

کسی مطمئن نباشد که همیشه و در هر حالی به تیم ملی دعوت می شود

ویلموتس: هجومی بازی می کنیم

ویلموتس: هجومی بازی می کنیم

مارک ویلموتس در نشست خبری پیش از دیدار مقابل کامبوج گفت: «هدف‌مان در نخستین بازی خانگی، کسب 3 امتیاز است و قصد داریم بازی هجومی ارائه دهیم.

 در زندگی باید خطر کرد. من راضی به بازی تدافعی نیستم.» سرمربی بلژیکی تیم ملی درباره پرداخت نشدن دستمزدش و تأثیر این موضوع روی انگیزه او، چنین پاسخ داد: «من یک مربی هستم و تیم ملی ایران را دوست دارم. هدف ما این است که بازی خوبی ارائه دهیم و به پیروزی برسیم. سایر مسائل در ادامه حل می‌شود.» ویلموتس درباره دعوت نشدن چند بازیکن سرشناس از جمله علیرضا جهانبخش هم توضیح داد: «جهانبخش ۹۰ دقیقه مقابل هنگ‌کنگ بازی کرد، به باشگاهش برایتون بازگشت و مصدوم شد. با تیم پزشکی این باشگاه در تماس بودیم. او ۱۰ روز تمرین نکرد و این را در نظر بگیرید که بدن او آماده بازی کردن در تیمش نبود. من درباره کیفیت بازیکن صحبت نمی‌کنم بلکه او نتوانسته روی یک ریتم مناسب بازی کند. این موضوع درباره عزت‌اللهی و صیادمنش هم صدق می‌کند. هدف دیگر ما این است که کسی مطمئن نباشد همیشه به تیم ملی دعوت می‌شود و رقابت را در تیم ملی تقویت کنیم تا هسته اصلی تیم ملی بزرگ‌تر شود. دعوت شدن به تیم ملی یک پروسه بسته نیست.»
  آزمون: باید پای دایی را طلا گرفت
سردار آزمون، در نشست خبری پیش از بازی با کامبوج چنین صحبت کرد: «شاید بازی سختی برای ما نباشد اما نباید تمرکزمان را از دست بدهیم چرا که سه امتیاز این بازی برای ما مهم است و باید با تمرکز بالا وارد زمین شویم تا با یک بازی هجومی 3 امتیاز را کسب کنیم.» این مهاجم زنیت درباره آمادگی در خط حمله تیمش و تمجید علی دایی از او چنین پاسخی داد: «اینکه انتظارات بالا رفته هم بد و هم خوب است. این موضوع اعتماد به نفس من را بالا می‌برد که مردم من را دوست دارند و از جهتی مانند جام جهانی می‌شود که کسی تاکتیک تیم را نمی‌داند و مسائل زیادی پیش می‌آید. علی دایی الگوی من است و همیشه احترام خاصی برای او قائل هستم. الان من رقابت سالمی دارم و آقای دایی رکوردهایی دارد که من با انگیزه بالایی برای رسیدن به آن‌ها بازی می‌کنم. خوشحالم که آقای دایی و مهدوی‌کیا از من حمایت کردند. این دو بزرگان آسیا هستند و آقای دایی هم گلزن اول فوتبال ملی جهان است و باید پای او را از طلا بسازیم. اگر او در جای دیگری متولد شده بود، اکنون بیش از این‌ها به او بها می‌دادند.»
کپی