اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

پانادیچ: شروط پرسپولیس را نپذیرفتیم؛ منتظر رای فیفا می‌مانیم/ دروغ عامل اصلی جدایی ما بود

پانادیچ: شروط پرسپولیس را نپذیرفتیم؛ منتظر رای فیفا می‌مانیم/ دروغ عامل اصلی جدایی ما بود

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درخواست‌ باشگاه پرسپولیس برای ما غیر قابل پذیرش بود و به همین دلیل برای دریافت مطالبات خود منتظر رای فیفا خواهیم ماند.

پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ و دستیاران او از پرسپولیس، آنها به خاطر دریافت مطالباتشان از این باشگاه به فیفا شکایت کردند اما پس از روی کار آمدن محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل پرسپولیس، او تاکید داشت که این پرونده خارج از دادگاه فیفا پیگیری و با تفاهم حل شود.

در همین راستا او از برانکو برای یک دیدار حضوری و توافق دعوت به عمل آورد اما سرمربی پیشین سرخپوشان وکیل خود و دستیارانش را روز دوشنبه به تهران فرستاد تا با مسئولان باشگاه دیدار کند.

وکیل کادرفنی کروات پیشین پرسپولیس صحبت‌ها و درخواست‌های مسئولان باشگاه پرسپولیس را شنید و اعلام کرد که پس از انتقال به موکلان خود، نتیجه را به باشگاه اعلام می‌کند.

ایگور پانادیچ یکی از اعضای کادر فنی سابق سرخپوشان در این رابطه گفت:‌ پرونده ما در فیفا باز است اما با این حال طبق درخواست مدیران باشگاه وکیلمان را به تهران فرستادیم تا صحبت‌های مسئولان باشگاه را در این رابطه بشنویم و از درخواست‌های آنها مطلع شویم.

وی افزود: ما هیچ یک از درخواست‌های مسئولان پرسپولیس را نمی‌توانیم بپذیریم و بدین ترتیب منتظر خواهیم ماند تا رای فیفا در این باره صادر شود.

 فکر می‌کنم نظر برانکو و سایر اعضا هم مانند من باشد

مربی پیشین پرسپولیس درباره اینکه آیا برانکو ایوانکوویچ سرمربی هم چنین نظری دارد، خاطرنشان کرد: هر کدام از ما (اعضای کادر فنی پیشین برانکو و زلاتکو ایوانکوویچ، مارکو استیلینوویچ) ‌در این باره پرونده جداگانه‌ای را در فیفا داریم اما فکر می‌کنم نظر برانکو و سایر اعضا هم مانند من باشد.

وی تاکید کرد: وکیل کروات و وکلای سوئیسی ما پیگیر این موضوع هستند. عجله‌ای در این زمینه نداریم و منتظریم فیفا رای خود را در این زمینه صادر کند.

امیدوارم مدیرعامل جدید پرسپولیس مانند عرب نباشد

پانادیچ در مورد دلایل رد درخواست‌ پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما در اواخر دوران حضورمان در پرسپولیس و زمان حضور ایرج عرب، دروغ‌های زیادی شنیدیم و همین دروغ‌ها عامل اصلی جدایی ما بود. چه تضمینی است که مدیران جدید هم مانند عرب حرف‌هایشان عملی نشود. امیدوارم مدیرعامل جدید پرسپولیس مانند عرب نباشد.

وی در پایان گفت: پرسپولیس را دوست داریم و این تیم و هوادارانش همیشه در قلب ما هستند اما مدیران وقت کاری کردند که ما مجبور به جدایی و شکایت شدیم. امیدوارم این مساله هر چه سریعتر حل شود زیرا باشگاه بزرگی چون پرسپولیس نباید گرفتار این مشکلات ابتدایی باشد./ ایرنا

کپی