اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

بدترین قاتل سریالی آمریکا تصاویر قربانیانش را نقاشی کرد

بدترین قاتل سریالی آمریکا تصاویر قربانیانش را نقاشی کرد
آرزوکیهان

بدترین قاتل سریالی آمریکا که به قتل 93 زن بین سالهای 1970 تا 2005 اعتراف کرده بود تصاویر قربانیانش را در سلول زندان نقاشی کرد.

قاتل سریالی

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، «ساموئل لیتل » 79 ساله به جرم قتل این زنان در زندان ایالتی به سر می برد و فیلم کوتاهی از اعترافات این قاتل سریالی در فضای مجازی منتشر شده است.

ساموئل  در سال ۲۰۱۴ به اتهام قتل سه زن در کالیفرنیا بین سالهای ۱۹۸۷ و ۱۹۸۹ محکوم شد. پس از این محکومیت کالیفرنیا مقامات گفته‌اند که او ممکن است در کشته شدن افرادی در نه ایالت آمریکا از سال ۱۹۸۲ به بعد دخیل باشد. او ادعا می‌کند که بیش از ۹۰ نفر را کشته که بیشترشان زن بوده‌اند.

آمریکا

لیتل پیش‌تر امدادگر آمبولانس بوده و در طول عمرش از شرق تا غرب آمریکا سفر کرده‌است. در سوابقش چندین مورد بازداشت و زندانی به اتهام‌هایی نظیر خشونت، سرقت مسلحانه، دزدی از مغازه و مصرف مواد مخدر به چشم می‌خورد.

پلیس فدرال

اکنون پلیس فدرال تائید کرده که 50 قربانی این قاتل سریالی را شناسایی کرده و اعترافاتش معتبر است. ساموئل به جرم قتل زنان به حبس ابد محکوم شده  و در حال حاضر به تک تک قتل های هولناکش در کمال خونسردی اعتراف می کند و حتی چهره و شخصیت قربانیان خود را نیز به وضوح به بازپرس پرونده توضیح می دهد.

ماموران فدرال و اف بی آی اکنون تلاش می کنند تا هویت باقی مانده قربانیان را که این قاتل به کشتن شان اعتراف کرده  شناسایی کنند. ساموئل در اعترافات خود از قتل  زنی 30 تا 40 ساله در نیواورلئان در سال 1982 میلادی سخن می گوید که در یک جشن تولد ملاقات کرده و پس از مهمانی او را به نزدیکی کانالی برده و در آب خفه کرده است و تاکید می کند او تنها قربانی اش است که در آب خفه شده و به این شیوه کشته شده است.

او تک تک جنایت های وحشتناکش را با یک لبخند بر لب به یاد آورده و هیچ نگرانی از اعترافات خود در چهره اش دیده نمی شود.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
کپی