رییس هیئت مدیره سابق استقلال می گوید سوپرجام هدیه سازمان لیگ به باشگاه پرسپولیس است.

عباس ملکی در مورد اینکه دادگاه عالی ورزش رای سوپرجام را به نفع پرسپولیس صادر کرد، گفت: به رای این دادگاه کاری ندارم. رایی که در داخل ایران صادر شد ناعادلانه بود و دادگاه CAS هم بر اساس همین رای خود را صادر کرد.

او ادامه داد: دلیل نمی شود چون دادگاه عالی ورزش رایی را صادر کرده آن رای حتما درست باشد. این جام هدیه سازمان لیگ است به پرسپولیس و در این مساله شک نکنید. چند بار گفته ام اگر راست می گویید عکس صورت جلسه ای را که من امضا کرده ام را منتشر کنید. چرا به خبرگزاری ها نمی دهید تا همه متوجه شوند حق با شماست؟

 من نگفتم بازی نمی کنیم

رییس سابق هیئت مدیره استقلال می گوید هرگز نگفته بازی لغو شود: من نگفتم بازی نمی کنیم، طی دو نامه مواضع مان را اعلام کردیم و گفتیم بازی در تاریخ دیگری برگزار شود. می شود در نامه چیزی بگوییم و به صورت شفاهی مساله دیگری را مطرح کنیم؟ اگر من چنین درخواستی داده ام خواهشا آن را منتشر کنید.

ملکی در پایان گفت:  تیم استقلال با پرسپولیس فرقش این بود که ما 4 بازیکن مان با تیم ملی رفته بودند جام جهانی و 15 روز هم فدراسیون به بازیکنان ملی پوش استراحت داده بود. اردوی ما دیرتر شروع شد و نمی توانستیم در آن تاریخ بازی کنیم. حتی برای جلسه رفته بودیم پیش وزیر و ایشان هم به آقای گرشاسبی گفتند بهتر است سوپرجام در تاریخ دیگری برگزار شود و واقعا نمی دانم چه اتفاقی رخ داد که این رای صادر شد./ ورزش سه 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.