سرمربی تیم امید پرسپولیس درباره ماجرای مربوط به درگیری در رختکن این تیم و سیلی به بازیکنش پاسخ داد.

دو هفته قبل و پیش از دربی امیدها، یک درگیری شدید در جریان دیدارهای امید رخ داد که طی آن اسماعیل حلالی، سرمربی امید پرسپولیس ضمن درگیری لفظی با پدر یکی از بازیکنان تیمش، به بازیکنش نیز سیلی زد و بعد از آن از حضور در سمت خود برکنار شده است.

حلالی درباره این ماجرا می‌گوید: من صادقانه می‌گویم که بله سیلی زدم اما بهتر این بود که نسبت به ماجرای پیش از آن هم دقت شود. ماجرا از جایی شروع شد که در جریان بازی برابر نفت ایرانیان، سرپرست تیم حریف که از قضا پدر یکی از بازیکنان ما هم بود بارها با صحبت‌های خود قصد داشت جو را ملتهب کند. او با استفاده از جملاتی مثل چون پرسپولیس هستند برای آنها پنالتی بگیرید و ... روی اعصاب داور، بازیکنان و کادرفنی ما می‌رفت و در ادامه نیز الفاظ زشتی به کار برد. من به سمت او رفتم و گفتم برادر آرام باش و چه خبرت است.

وی ادامه داد: او اما بعد از دیدن من الفاظ زشت تری نیز به کار برد و شروع به فحاشی کرد. پیراهنش را بعد از بازی در آورد و قصد داشت به سمت من حمله کند! شروع به فحش دادن به مادرم کرد و من اما بعد از آن در شرایطی که خیلی عصبانی بودم با وساطت اطرافیان به سمت رختکن می‌رفتم که از او شنیدم 10 میلیون گرفته‌ و ... . دقیقا متوجه نشدم که چه می‌گوید و فکر کردم منظورش این است که من 10 میلیون پول گرفتم تا پسرش در پرسپولیس قرارداد ببندد. این خط قرمز من است و طی این سال‌ها که در پرسپولیس حضور داشته‌ام تلاش زیادی کردم تا این مسائل پاکسازی شود و هیچ مشکلی در تیم ما وجود ندارد. با تمام مشکلاتی که داریم ولی شده خودم خرج بازیکنی برای دکتر و کفش و ... را بدهم اما اجازه نمی‌دهم چنین چیزی در تیمم شکل بگیرد.

حلالی در ادامه توضیحاتش درباره اتفاقات جنجالی این دیدار گفت: من واقعا جا خوردم و البته نتوانستم متوجه شوم که منظورش چه بود و همانطور با فشار اطرافیان داخل رختکن رفتم. در این لحظه پسر این فرد که در تیمم حضور داشت وارد رختکن شد و من فریاد زدم که به چه کسی 10 میلیون داده‌ای و او ساکت ماند. واقعا عصبی بودم و این مساله باعث شد تا یک سیلی هم به او بزنم.

 از او بابت رفتارم عذرخواهی کردم

سرمربی تیم امید پرسپولیس در ادامه با اعلام اینکه طی جلسه‌ای که برگزار کردند متوجه اشتباه و سوتفاهم خود شده گفت: چند روز بعد با حضور آقای پنجعلی یک جلسه برگزار کردیم. پدر این فرد آمد و باز هم در این جلسه علیرغم خویشتن داری من حرف‌های توهین آمیز زد. بعد اما متوجه شدم که منظور او از 10 میلیون این بوده که پسرم قراردادی 6 میلیونی بسته اما پسر تو 10 میلیون با پرسپولیس بسته. علیرغم تمام توهین‌هایی که در آن بازی و حتی این جلسه داشت من از او بابت رفتارم عذرخواهی کردم. قبول دارم که کار اشتباهی کردم اما واقعا رفتار این فرد هم جای توجیهی ندارد. بازیکنان من می‌توانند شهادت دهند که در این مدت و با مشکلاتی که داشتیم چه کارهایی برای آنها کرده‌ام. همین مهدی عبدی که 30 میلیون هوادار را با گلزنی در دربی خوشحال کردم من ساعت‌ها با او کار اختصاصی می‌کردم و هیچ کس بعد از آن نگفت که از تیم امید و با کمک و حمایت چه کسی آمده است. نگفت که از رفتن او از تیم امید و حضورش در بادران چقدر خون دل خوردم و ناراحت بودم که دسترنج ما رفته و بعد از بازگشتش خوشحال بودیم.

اسماعیل حلالی در پایان گفت: با نظر آقای انصاریفر فعلا از حضور در تیم امید منع شده‌ام تا بعد مشخص شود که چه باید بکنیم. با این حال همانطور که گفتم من بابت رفتاری که صورت گرفته واقعا ناراحت هستم و واقعا کار اشتباهی انجام دادم./ ورزش سه

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.