انهدام باند سرقت مسلحانه خودرو در زاهدان

حوادث /
شناسه خبر: 506881

اعضای باندی که اقدام به سرقت مسلحانه خودرو در زاهدان و ایرانشهر می کردند ، دستگیر شدند.

سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان اظهار کرد: در پی گزارش چند فقره سرقت مسلحانه خودرو در سطح شهر زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

---

وی افزود: در بررسی پرونده ها مشخص شد اعضای یک باند حرفه ای سرقت در ساعات پایانی شب با شناسایی سوژه های خود در مکان های خلوت در فرصتی مناسب آنها را غافلگیر کرده و پس از ضرب شتم و شلیک چند تیر کلاش با ایجاد رعب و وحشت در مالباخته ها خودرو و تلفن همراه و دیگر وجوه نقد آنها را سرقت می کردند.

سردار قنبری تصریح کرد: تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند حرفه ای سرقت های مخوف به کندی پیش می رفت تا اینکه سرنخ های از یکی از اعضای این باند در جریان یک پرونده آدم ربایی و سرقت های مسلحانه خودرو در حاشیه شهر ایرانشهر بدست آمد و دستگیری او در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی با کنترل نامحسوس متهم سرانجام او را روز گذشته هنگام تردد با یک دستگاه خودرو در محدوده جاده چشمه زیارت زاهدان شناسایی و در اقدامی کاملاً حساب شده او را محاصره و دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: متهم 22 ساله که در بازجوئی های اولیه در محل دستگیری با معرفی خود به عنوان یک تبعه خارجی قصد فریب کارآگاهان پلیس را داشت پس از انتقال به مقر انتظامی در بازجوئی های علمی به عمل آمده لب به اعتراف گشود و به 10 فقره سرقت مسلحانه خودرو در شهر زاهدان و یک فقره آدم ربایی سرقت مسلحانه خودرو در شهرستان ایرانشهر با همدستی 4 نفر دیگر اعتراف کردند.

سردار قنبری با اشاره به دستگیری یکی دیگر از اعضای این باند در بلوار جام جم شهر زاهدان خاطرنشان کرد: تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند حرفه ای سرقت های مسلحانه و افراد مالخر ادامه دارد./ فارس

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.