کارشناس داوری فوتبال ایران اعتقاد دارد داور در سه صحنه مشکوک دیدار استقلال و گل گهر، برای گل استقلال می‌توانست تصمیم به رد آن بگیرد.

سعید مظفری زاده در خصوص صحنه پنالتی گل گهر سیرجان گفت: حسن اکرمی در دقیقه 10 در شرایطی که از صحنه پنالتی دور بود، تصمیم درستی برای گرفتن خطا داشت. بازیکن مدافع آبی به جای توپ پای مهاجم حریف را زد و پنالتی درست بود.

او بیان داشت: در دقیقه بایرامی در پشت محوطه جریمه سرنگون شد که داور اعلام خطا کرد اما تصاویر آهسته نشان می داد که مدافع استقلال شانه به شانه حریف حرکت کرد و خطایی انجام نداد و در این صحنه تصمیم داور پشت دروازه در عدم اعلام خطا درست بود و کار خوبی انجام شد که این تصمیم برگردانده شد. اگر می خواست اعلام خطا کند باید به خاطر سلب موقعیت آشکار گلزنی مدافع استقلال را از زمین اخراج می کرد و این تصمیم اشتباه می توانست در روند بازی تاثیرگذار باشد.

این کارشناس داوری افزود: گل دوم استقلال در دقیقه 49 در حالیکه فراهانی در مرحله اول در مهار توپ ناکام بود و به دنبال سیو آن در ادامه بود، با تکل مرتضی تبریزی مواجه شد که داور می بایست مهاجم استقلال را با کارت زرد جریمه می کرد و گل استقلال نیز پذیرفته نمی شد. دقیقه 90 خطای خشن روزبه چشمی روی بهنام برزای باید با یک کارت زرد برای این بازیکن همراه می‌شد.

ورزش سه/

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.