مجازات همسایه معتاد به جرم سرقت و تعرض

حوادث /
شناسه خبر: 505734

مرد تبهکار که در جریان سرقت از خانه یک زن به او تعرض کرده بود صبح دیروز در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و به حبس و شلاق محکوم شد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده از پارسال با شکایت زنی میانسال به پلیس آغاز شد. وی مدعی شد مردی جوان که در همسایگی آنها زندگی می‌کند با تهدید چاقو وارد خانه‌اش شده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است بعد هم مبلغ 20 هزار تومان به همراه گوشی تلفن همراهش را از خانه‌اش سرقت کرده است. معاینه پزشکی قانونی نشان می‌داد زن جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. بدین ترتیب متهم بازداشت و در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاصی تولیت محاکمه شد.

---

در ابتدای جلسه شاکی به طرح شکایت پرداخت. آنگاه متهم در جایگاه ایستاد وبه دادرسان دادگاه گفت: من مواد مخدر شیشه مصرف می‌کردم و آن روز حالت عادی نداشتم. قبول دارم از خانه زن همسایه سرقت کردم اما آزار و اذیت او را قبول ندارم.
پس از پایان اظهارات متهم قضات دادگاه صبح دیروز طی حکمی وی را از جنبه سرقت به عنف به تحمل 12 سال حبس و 90 ضربه شلاق، به خاطر ورود به عنف به خانه زن همسایه به 4 سال حبس و از حیث تهدید با چاقو به تحمل سه سال حبس و 90 ضربه شلاق محکوم کردند.
همچنین به خاطر تعرض به زن میانسال متهم به تحمل 99 ضربه شلاق محکوم شد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.