یک روز تا پایان نمایشگاه «ایپاس ۲۰۱۹»

حوادث /
شناسه خبر: 505462

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس ۲۰۱۹) که با شعار «پلیس، امنیت و ایمنی، پشتوانه رونق تولید» از روز دوشنبه - 8 مهر- در مصلی امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاری است، فردا پنجشنبه - 11مهر- به کار خود پایان می دهد.

در این نمایشگاه که با هدف به‌روزرسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیسی، معرفی فناوری‌های روز جهان، ارتقاء توانمندی و فناوری‌های پلیسی با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم، حمایت از نخبگان و ساماندهی فعالان حوزه تجهیزات پلیسی برپاست، بیش از ۳۱۳ شرکت امنیتی و ایمنی، ۲۱ نماینده از کشورهای خارجی، ۱۸ رده از پلیس‌های تخصصی، ۱۵۵ برند و  ۳۷ نفر از مخترعان و مبتکران در حوزه‌های متنوع از قبیل فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمل و نقل، تسهیلات و مهمات، یونیفرم و لباس، نظارت تصویری و تجهیزات مراقبتی، ترافیک، ایمنی آتش نشانی، امداد و نجات، سامانه‌های آموزشی و مشاوره‌ای و سایر زمینه‌های دیگر، اعم از تجهیزات اشعه ایکس و نشریات تخصصی مرتبط در آن حضور دارند.
نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹ جلوه ای از حضور فعالان صنف امنیت و ایمنی با ارایه تکنولوژی های جدید صنعت حفاظت در کنار پلیس است که قطعا می تواند به ایجاد امنیت جامعه کمک شایانی داشته باشد.

---

از جمله غرفه های پر بازدید و دارای تجهیزات نوین پلیسی در این نمایشگاه،  غرفه مرکز انتظام پلیس پیشگیری نیروی انتظامی است که با ارایه امکانات خاص به مخاطبان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
سروان احمد وفائی زاده از غرفه داران مرکز انتظام در این نمایشگاه،  اظهار می دارد: حضور مردم در فضای عمومی شهر مستلزم احساس امنیت از سوی آنان است که پلیس تلاش می کند افراد  برای دستیابی به زندگی سالم و تداوم روابط اجتماعی آسوده خاطر باشند.
وی با اشاره به اینکه احساس ناامنی مانع ایجاد رشد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می شود و هزینه هائی بر جامعه تحمیل می کند، می گوید: پلیس به عنوان اولین و جامع ترین نهاد امنیت در جامعه شناخته می شود و در میان مردم از اعتماد قابل توجهی برخوردار است.
وفائی زاده تاکید می کند: در کنار نقش پلیس به عنوان یک نهاد امنیت ساز در جامعه، سامانه های امنیتی و ایمنی توانسته اند جایگاه ویژه خود را در کمک به جلوگیری از جرم و جنایت پیدا کنند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.