استاندار خراسان جنوبی با شرکت در جشن عاطفه‌ها مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کرد.

زنگ جشن عاطفه‌ها روز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور در مدارس استان خراسان جنوبی نواخته شد و محمدصادق معتمدیان به همراه جمعی از مسئولان استان در دبستان دخترانه امام حسین (ع) بیرجند در این جشن حضور یافت.

مردم خراسان جنوبی در اولین مرحله از جشن عاطفه‌ها شهریور امسال ۷۵۸ میلیون تومان به دانش‌آموزان نیازمند استان کمک کردند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها امروز (چهارشنبه) دهم مهر در ۹۷۸ مدرسه استان و با همکاری آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی برگزار شد.

رضا سلم‌آبادی با بیان اینکه اکنون ۱۱ هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان هستند افزود: اولین مرحله جشن عاطفه‌ها در خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور هفتم و هشتم شهریور با شعار «با رنگ مهر رویایی را بسازیم» در ۳۷۹ پایگاه ثابت و سیار در سطح معابر عمومی و مصلاهای نمازجمعه برگزار شد.

وی اظهار داشت: دانش‌آموزان کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در جهت حمایت از دانش‌آموزان نیازمند به پایگاه های مستقر در مدارس تحویل خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری، ادارات کمیته امداد و مدارس مکان‌هایی است که مردم می‌توانند کمک‌های خود را به صورت حضوری تحویل دهند گفت: طی سال‌های اخیر کمیته امداد به منظور کاهش هزینه‌ها و تسریع در جمع‌آوری کمک‌ها از روش‌های نوین برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی استفاده می‌کند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی افزود: مردم خیر و نوعدوست داخل و خارج استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری# ۰۵۶*۸۸۷۷* با تلفن همراه به دانش‌آموزان نیازمند کمک کنند.

وی بیان کرد: همچنین با استفاده از نرم‌افزارهایی از جمله سکه، بله، ایوا و سنا، شرایط شرکت در جشن عاطفه‌ها به صورت غیرحضوری هم فراهم شده است.

حدود ۱۸۰ هزار دانش‌آموز سال تحصیلی جدید را در استان خراسان جنوبی آغاز کردند./ ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.