کودک خود را هوشمندانه به رختخواب ببرید

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 505299

آموزش زمان مناسب به رختخواب رفتن و بیداری را در کودکان به گجت هوشمند Vobot Bunny بسپارید و همزمان با ایجاد فضایی هیجان انگیز، خوابی آرام و راحت به فرزندان دلبندتان هدیه کنید.

 اولین مربی هوشمند خواب کودکان در جهان Vobot Bunny با دستیار صوتی الکسا هماهنگ شده و از طریق فرامین صوتی مدیریت می‌شود. این گجت جذاب، برای کودکان داستان می‌گوید و در کنارش موسیقی هم پخش می‌کند. تنها کافی است والدین اپلیکیشن این سیستم را در تلفن همراه خود دانلود کرده و ساعت خواب و بیداری کودکان را در آن تنظیم کنند.  این سیستم یک ساعت پیش از خواب کودک نوری قرمز از خود پخش می‌کند. این نور به کودک یادآوری می‌کند که باید به اتاق خواب رفته و خود را آماده خواب کند. کودک در این زمان مجاز است در اتاق خواب خود کمی نیز بازی کرده یا کتابی را مطالعه کند.  به محض روشن شدن نور زرد موسیقی آرامی پخش شده و کودک به رختخواب رفته و می‌خوابد. با استمرار این وضعیت کودک شرطی شده و زمان مناسب برای خواب و بیداری را فراگرفته و بدون اعمال فشار از سوی والدین در زمان مناسب به خواب می‌رود. با روشن شدن چراغ سبز و پخش موسیقی آرام، کودک بیدار شده و خود را برای آغاز روزی پرنشاط آماده می‌کند.
 این سیستم سیلیکونی با تجهیز به دستیار صوتی الکسا، سؤالات کودکان در حوزه‌های متفاوت را نیز پاسخ می‌دهد و انگیزه‌ای برای طرح سؤال و تفکر در کودکان ایجاد می‌کند. والدین می‌توانند از طریق اپلیکیشن نصب شده این فناوری در تلفن همراه خود و اتصال به وای فای، موسیقی دلخواه کودکان را از راه دور تغییر داده و ساعت بیداری و خواب آنها را با درنظر گرفتن سال تحصیلی و تعطیلات تنظیم کنند. آنها همچنین می‌توانند از طریق این سیستم، اخبار روز، وضعیت آب و هوا و ترافیک را رصد کرده و دستگاه‌های هوشمند خانه را نیز کنترل کنند. قیمت مربی خواب Vobot Bunny در حال حاضر 60 دلار امریکا است.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.