اولین تمرین تیم فوتبال استقلال بعد از برد گل‌ریحان البرز در رقابت‌های جام حذفی امروز بعد از ظهر برگزار شد.

تمرین تیم فوتبال استقلال بعد از پیروزی مقابل گل‌ریحان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی، بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

تمرین با نیم ساعت تاخیر آغاز شد. ابتدا شاهین طاهرخانی، بازیکن تیم استقلال، زودتر از بقیه اعضای تیم وارد زمین شد و به طور اختصاصی تمرینات خود را آغاز کرد. در ادامه بازیکنان شروع به نرم‌دوی کردند و خود را برای شروع تمرین آماده کردند.

سیدحسین حسینی بعد از رفتن به سمت رختکن و آماده کردن خود، به سمت استراماچونی رفت و با او خوش و بش گرمی داشت و به جمع بازیکنان پیوست.

پس از آن شاگردان استراماچونی، کارهای کششی را در دستور کار خود قرار دادند اما بازیکنانی که در بازی با گل ریحان حضور داشتند دور زمین آرام می‌دویدند.

بعد از آن باز هم تمرینات هوازی در دستور کار بازیکنان استقلال بود و بازیکنان با تقسیم شدن به دو گروه تقسیم شدند و این تمرین را انجام دادند. در این بین دانسی، دستیار استراماچونی شروع به روپایی زدن کرد و توجه همگان را به خود جلب کرد.

پاس‌های ترکیبی تمرین بعدی بازیکنان استقلال بود و این در حالی بود که بعضی از بازیکنان استقلال هنوز تمرینات کششی را در دستور کار خود قرار داده بودند.

بعد از پایان زمان قانونی حضور خبرنگاران در محل تمرین، خبرنگاران زمین تمرین را ترک کردند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.