باشگاه پرسپولیس با توجه به تماس‌های مکرر هواداران به ویژه از مشهد، امروز با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ، خواهان تسهیل شرایط بلیت فروشی برای آنها و امکان برابر و یکسان جهت استفاده از حق قانونی خرید بلیت برای تماشاگران دو تیم، طبق ضوابط و سهمیه‌ها شد.

این باشگاه با توجه به تماس‌های مکرر هواداران پرسپولیس به ویژه از مشهد و استان خراسان رضوی، از روز گذشته همزمان با بازی جام حذفی، پیگیری‌های خود، مبنی بر بررسی وجود مشکل جهت خرید بلیت برای بازی پرسپولیس و شهر خودرو ، توسط هواداران پرسپولیس را آغاز کرد.

باشگاه پرسپولیس امروز سه‌شنبه در راستای احقاق حقوق قانونی هواداران خود، نامه‌ای را به سازمان لیگ فوتبال ارسال کرد. پرسپولیس ایران، در این نامه خواستار آن شده است که ضمن تسهیل شرایط خرید بلیت بازی پرسپولیس و شهر خودرو، برای هواداران پرسپولیس، امکان برابر و یکسان با تماشاگران تیم شهر خودرو جهت بهره‌مندی از حق قانونی خرید بلیت مسابقه طبق ضوابط و سهمیه‌ها برای پرسپولیسی‌ها، فراهم آید.

گفتنی است بلیت فروشی این مسابقه از روزهای گذشته در سایت باشگاه شهر خودرو به نشانی fc.shahrkhodro.vom آغاز شده است، اما ارائه بلیت فقط برای تماشاگرانی صورت می‌گیرد که در بازی‌های گذشته این تیم در فصل جاری اقدام به خرید بلیت مسابقه کرده باشند و به این ترتیب در حال حاضر امکان تهیه بلیت برای هواداران پرسپولیس وجود ندارد.

این وضعیت در حالی برای هواداران پرسپولیس وجود دارد که در هنگام انجام بازی های خانگی پرسپولیس، هواداران تیم‌های میهمان بدون هیچ تبعیض محدودیت یا عامل بازدارنده‌ای، امکان بهره‌مند شدن از سهمیه‌های خود برای خرید بلیت را دارند و سایت فروش الکترونیک بلیت که توسط شرکت توسعه و نگهداری راه اندازی شده است خدمات کاملا مشابه و برابری را برای تماشاگران پرسپولیس و تیم مهمان ارایه می‌کند./ سایت رسمی باشگاه پرسپولیس

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.