موش ها دفتر شهردار را به هم ریختند

حوادث /
شناسه خبر: 505245

شهروند معترض البرزی در حرکتی عجیب برای نشان دادن نگرانی اش از افزایش روز افزون موش ها در سطح شهر دو موش را در دفتر شهردار فردیس البرز رها کرد.

شهرداری البرز

یک شهروند فردیسی با مراجعه به دفتر شهردار، در حرکتی اعتراضی نسبت به افزایش تعداد حیوانات موذی در سطح شهر ، ۲ موش را از گونی خارج و رهاسازی کرد.
سرپرست شهرداری فردیس درباره این اتفاق گفت: در زمان عملیات طعمه گذاری چندین بار نظارت شخصی بر اقدامات داشتم و مشکلی در این زمینه وجود نداشت، اما به واسطه موقعیت خاص فردیس که اطراف آن اراضی بایر بسیاری وجود دارد و یک کانال مرکزی از داخل شهر عبور می‌کند مشکلاتی وجود دارد و شهرداری تمام تلاش خود را در راستای رفع آن می‌کند.

موش

نجفی افزود: شهروند مذکور تنها شخصی نیست که در فردیس زندگی می‌کند که این مشکل را داشته باشد، مجاری مختلفی نیز برای پیگیری شکایت مردمی پیش بینی شده است و از زمان حضور بنده نیز سامانه ۱۳۷ به عنوان مرکز پاسخگویی به شکایات وجود دارد.
برای رصد مرکز مذکور یک مجموعه نیز برای پیگیری‌های مجدد راه اندازی شده است، این شهروند می‌توانست با شخص بنده برای رفع مشکل ملاقات می‌کرد و کار سختی نبود، وی حتی سابقه ثبت شکایت در سامانه ۱۳۷ نیز نداشت.
وی در واکنش به این سبک اعتراض گفت :  این نوع اقدام زیبنده نبوده و در شان یک شهروند نیست و من شخصاً این سبک اعتراض را به عنوان یک شهروند نمی‌پسندم./صداو سیما

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.