اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

15 مهرماه صورت می گیرد

اعلام نتایج نهایی نمایش های صحنه ای جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

اعلام نتایج نهایی نمایش های صحنه ای جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

با پایان بازبینی آثار مسابقه نمایش‌های صحنه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، نتایج نهایی این بخش ۱۵ مهر اعلام خواهد شد.

بازبینی آثار مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، که از روز جمعه 15 شهریور به صورت حضوری و همچنین از طریق ویدئو در تهران و سایر استان‌ها آغاز ‌شده بود، پایان یافت.

بر این اساس هئیت بازبین این بخش متشکل از آرش دادگر، فریبا متخصص و علی‌ اوسیوند با بازبینی بیش از 52 اثر از گروه‌های نمایشی استانی و تهران به کار خود پایان دادند.

در این میان استان‌های تهران، مازندران، اردیبل، زنجان، خراسان رضوی، فارس، اصفهان، بوشهر، هرمزگان، خوزستان و منطقه آزاد اروند به صورت حضوری میزبان هیات انتخاب آثار شدند و مابقی آثار پذیرفته شده از دیگر استان‌ها طبق درخواست گروه‌های نمایشی، از طریق بازبینی ویدئویی، مورد ارزیابی قرار گرفتند.

نتیجه نهایی و اعلام اسامی گروه‌های راه یافته به مرحله نهایی مسابقه نمایش‌های صحنه جهت حضور در بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر ۱۵ مهر صورت خواهد گرفت.

بیست‌ و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در بخش‌‌های مسابقه نمایش‌‌های صحنه، مسابقه نمایش‌های کوتاه، مسابقه نمایشنامه‌‌نویسی و نمایش‌‌های محیطی و میدانی، از 15 تا 19 آبان‌‌ماه 1398 در منطقه آزاد اروند به دبیری حمیدرضا آذرنگ برگزار خواهد شد.

کپی