اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

تناسب اندام خود را به تردمیل هوشمند بسپارید

تناسب اندام خود را به تردمیل هوشمند بسپارید
بیتا میرعظیمی خبرنگار

تردمیل NordicTrack X32i با استفاده از صفحه نمایش لمسی HD بیش از 50 تمرین تناسب اندام را به کاربران آموزش داده و در طول تمرینات بر سلامت قلب آنها نظارت می‌کند.

 این تردمیل همانند یک مربی شگفت‌انگیز و باتجربه عمل کرده و تمرین‌های ابتدایی تا پیشرفته را از طریق به نمایش درآوردن در صفحه نمایش 32 اینچی به کاربران می‌آموزد. این سیستم فعالیت‌های روزانه، وعده‌های غذایی متناسب و نکات مربوط به خواب کاربران را شخصی کرده و بر فعالیت‌های استقامتی و قدرتی کاربران نظارت می‌کند. تمرین‌های ورزشی این سیستم به‌صورت آنلاین و زنده به نمایش درآمده و کاربران را در رسیدن به تناسب اندام در زمانی مشخص کمک می‌کند. صفحه نمایش این سیستم، کاربران را به برترین مربیان جهانی تناسب اندام متصل کرده و تمامی آموزش‌ها تحت نظارت استانداردهای جهانی انجام می‌شود.
 تنها کافی است کاربران این سیستم را در بخشی از منزل خود قرار داده و از طریق پیگیری آموزش‌های انجام شده در صفحه لمسی HD و بدون حضور در باشگاه‌های ورزشی، به تناسب اندامی ایده‌آل دست پیدا کنند. کاربران قادرند براحتی و تنها با لمس یک گزینه، شیب این سیستم را از 6 به 40 درصد و همچنین سرعت آن را به 0 تا 20 کیلومتر در ساعت تغییر داده و تمرین‌های خود را به منظور افزایش سوخت و ساز بدن، در وضعیتی تعاملی همانند صعود به تپه یا کوه شبیه‌سازی کنند. از دیگر قابلیت‌های این تردمیل، یکپارچگی صوتی آن با تلفن همراه کاربران است. بدین گونه که کاربران می‌توانند موسیقی مورد علاقه خود را از طریق بلوتوث با این فناوری هماهنگ کرده و از طریق بلندگوهای دوتایی قرار گرفته در کنار صفحه لمسی پخش کنند. بنابراین کاربران می‌توانند در هنگام تمرین‌های ورزشی، بدون قراردادن هدفون در گوش خود، موسیقی مورد علاقه خود را از طریق بلندگوهای این سیستم گوش کرده و فضایی آرام بخش و روح نواز را برای خود و اعضای خانواده‌شان رقم بزنند. قیمت این تردمیل هوشمند در حال حاضر 3999 دلار امریکا است.
کپی