اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

داورزنی در واکنش به شایعه استعفایش: با قدرت به کار خود ادامه خواهم داد

داورزنی در واکنش به شایعه استعفایش: با قدرت به کار خود ادامه خواهم داد

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش وجوانان با تاکید بر حفظ آرامش و پرهیز از حواشی اعلام کرد که با قدرت به کار خود در این معاونت ادامه خواهد داد.

داورزنی اظهار داشت: حفظ آرامش و ثبات در ورزش از اهم موضوعاتی  است که می بایست همگی آن را دنبال کنیم و ما هم در تلاشیم بهترین شرایط را برای رشته های ورزشی با پرهیز از حواشی و ایجاد ارامش مهیا کنیم.

معاون وزیر در بخش دیگری از سخنانش در خصوص شایعه استعفایش گفت: این موضوع از زمانی مطرح شد که تاریخ ثبت نام کاندیداهای فدراسیون والیبال مطرح و ما هم با تاکید بر رعایت قانون زمان را برای ثبت نام کاندیداها اعلام کرده و اینجانب نیز وارد عرصه شدم.

او ادامه داد: ثبت نام من هم به معنی استعفایم نیست و انشالله پس از ارزیابی صلاحیتها و حضور اینجانب در انتخابات و برگزاری مجمع مشخص می شود که می توانم به عنوان معاون وزیر در وزارت انجام وظیفه کنم یا در فدراسیون.
داورزنی ادامه داد: چنانچه در انتخابات فدراسیون بتوانم موفق شوم در این صورت دو شغله خواهم شد و در این شرایط است که مطابق قانون در وزارت نمیتوانم انجام وظیفه کنم.
او گفت : در این شرایط ، مطابق قانون وزیر ورزش وجوانان تصمیم خواهد گرفت و اینجانب تا آن زمان با قوت و قدرت به کار خود ادامه خواهم  داد.

وی با مهم خواندن شرایط فعلی ورزش برای آماده سازی تیم ها برای کسب سهمیه المپیک 2020 هماهنگی و همکاری کمیته ملی المپیک  و وزارت ورزش وجوانان را در سطحی بسیار خوب توصیف و بیان کرد که براساس مصوبات در پی این هستیم دراستانه المپیک بهترین شرایط را برای تیم های ملی که  توانسته اند کسب سهمیه کنند فراهم کرده وامکانات لازم را برای ان تدارک ببینیم./ پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار