هاشمی:

گویا معاون شهردار به مسائل شهرداری مسلط نیست

اجتماعی /
شناسه خبر: 502633

در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران یک فوریت درخواست شهردار تهران برای تغییر ۱۴ نفر از کارکنان شهرداری به عنوان قائم مقام ذی حساب مطرح شد که این یک فوریت با موافقت ۸ نفر از اعضای شورای شهر از ۱۷ نفر تصویب نشد.

مجید فراهانی به عنوان مخالف یک فوریت با اشاره به فرآیند بررسی قائم مقام ذی حساب در کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: فرآیند به این گونه است که ما رزومه افراد را دریافت و بررسی می کنیم تا تایید شود و در نهایت برای این افراد در صحن رای گیری صورت گیرد.  اساسا هیچ اطلاعاتی دال بر ضرورت این کار دریافت نکرده ایم که به چه دلیل این افراد باید به فوریت انتخاب شوند. در حالی که به تازگی قائم مقام ذی حساب چند منطقه را معرفی کرده ایم.

وی ادامه داد: پیش از این اعلام شد قائم مقام ذی حساب باید دو تا سه سال در یک موضوع فعالیت کند اینکه به سرعت به دنبال تغییر ذیحساب و قائم مقام ذی حساب در برخی مناطق هستیم مشخص نیست.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر در موافقت یک فوریت گفت: ما باید به نظر شهردار احترام بگذاریم که می خواهد ذی حساب و قائم مقام ذی حساب خود را مطابق با نظر خود تغییر دهد به نظرم به این یک فوریت رای دهید.

مظاهری معاون شهردار تهران نیز درباره این یک فوریت با بیان اینکه عصر دیروز در این باره تصمیم گیری شد، گفت: به نظرم بهتر است بگذاریم یک فوریت در جلسه بعد مطرح شود.

این اظهار نظر معاون شهردار با واکنش محسن هاشمی مواجه شد و او گفت: گویا معاون شهردار به موضوع مسلط نیست چرا که عصر روز گذشته با من تماس گرفتند که این یک فوریت را در دستور قرار دهند و امروز معاون چنین صحبتی دارد.

در نهایت یک فوریت رای نیاورد و قرار شد به صورت عادی لایحه ابتدا در کمیسیون برنامه و بودجه مطرح و سپس برای بررسی نهایی به صحن ارائه شود./مهر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.