مرگ فرشته نجات در بیمارستان اصفهان

حوادث /
شناسه خبر: 502546

پرستار سنندجی که هنگام نجات جان یک مادر و فرزند در آتش‌سوزی باغی دچار سوختگی شده بود، پس از سه روز تحمل درد ناشی از سوختگی سرانجام جان سپرد.

عصر بامداد دیروز، پرستار مصدوم حادثه آتش‌سوزی باغی در سنندج که حین نجات جان یک مادر و فرزند دچار سوختگی شدید شده بود، در بیمارستان جان باخت.

اکو زندی، پرستار فداکار بیمارستان توحید سنندج بود. او چند روز پیش پس از مشاهده حریق در یک باغ در اطراف شهر سنندج بلافاصله برای نجات یک مادر و فرزند اقدام کرد.

به گفته رئیس هیات مدیره نظام پرستاری سنندج؛ این پرستار جوان پس از اطلاع از آتش‌سوزی خود را به محل رسانده و متوجه شد که  دو تن از بستگان نزدیک وی (زن دایی و پسر دایی خردسالش) در محاصره آتش خطر قرار دارند، لذا فوری برای نجات جان آنان وارد عمل شد.

حیدر ایزدی افزود: زندی، بعد از آنکه با از خودگذشتگی پا به آتش گذاشت و جان این مادر و فرزند را نجات داد تعادلش بهم خورد و با سقوط در آتش دچار سوختگی شدید شد.

به گفته او؛ این جوان سنندجی حدود سه شب در بخش مراقبت‌های ویژه(ICU) بیمارستان توحید بستری بود و پس از آن برای مداوا به یکی از بیمارستان‌های شهر اصفهان اعزام شد، اما به دلیل شدت جراحات ناشی از سوختگی پس از یک شب بستری بامداد دیروز جان باخت.

ایزدی درباره مادر و فرزند حادثه دیده نیز گفت: مادر دچار ۶۰درصد سوختگی شده و در یکی از بیمارستان‌های شهر تبریز بستری است و حال عمومی فرزندش نیز مطلوب بوده و از بیمارستان ترخیص شده است./ ایلنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.