تصادف خونین در شمال سیستان و بلوچستان

حوادث /
شناسه خبر: 502069

وقوع دو سانحه رانندگی در محور‌های شمال سیستان وبلوچستان ۱۴ نفر مجروح برجای گذاشت.

تصادف در محور شمال سیستان وبلوچستان/۱۴ نفر مجروح شدندرفعت مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زابل گفت: در پی برخورد یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با یک دستگاه سواری پژو پارس در شهر بنجار جنب تیپ علی اکبر ۶نفر مصدوم شدند .

او افزود: پس از وقوع این حادثه واعلام موضوع به مرکز پیام فوریتهای پزشکی زابل ، بلافاصله ۲تیم امدادی از نزدیک ترین پایگاه های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و اولین تیم اعزامی در مدت زمان کمتر از ۱۰ دقیقه بر بالین مصدومین حاضر و بلافاصله اقدامات درمانی اولیه را آغاز کردند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زابل گفت: ۲ نفر مصدوم این حادثه پس از دریافت اقدامات درمانی لازم جهت ادامه درمان به بیمارستان امیرالمؤمنین  زابل منتقل و ۴ نفر هم بصورت سرپایی از خدمات فوریتهای پزشکی بهره مند شدند و علیرغم توصیه پرسنل اورژانس از رفتن به بیمارستان خودداری کردند.

او همچنین از برخورد سوارس سمند با وانت پیکان در شهرستان هامون خبر داد و گفت:  در این حادثه ۸نفر مصدوم شدند .

رفعت ادامه داد: پس از وقوع این حادثه بلافاصله ۲تیم امدادی از نزدیک ترین پایگاه های اورژانس به محل حادثه اعزام و اولین تیم اعزامی در مدت زمان کمتر از ۳ دقیقه بر بالین مصدومین حاضر و بلافاصله اقدامات درمانی اولیه را آغاز کردند.

او افزود: هر ۸نفر مصدوم این حادثه بصورت سرپایی از خدمات فوریتهای پزشکی بهره مند شدند و علیرغم توصیه پرسنل اورژانس از رفتن به بیمارستان خودداری کردند./ باشگاه خبرنگاران

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.