اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

کولاکوویچ: تیم‌های آسیایی انگیزه زیادی برای رویارویی با ما دارند

کولاکوویچ: تیم‌های آسیایی انگیزه زیادی برای رویارویی با ما دارند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: همه تیم‌های آسیایی فقط به خاطر قدرت تیم ایران، انگیزه زیادی برای رویارویی با ما دارند.

ایگور کولاکوویچ در مورد پیروزی سه بر صفر شاگردانش مقابل چین تایپه و راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: من به شخصه انتظار چنین بازی سختی را داشتم. چون در مقابل تیم‌های آسیایی، زیاد به میدان رفته‌ام. همه تیم‌های آسیایی فقط به خاطر قدرت تیم ایران انگیزه زیادی برای رویارویی با ما دارند.

وی ادامه داد: چین تایپه در این دیدار بسیار خوب عمل کرد و ما نیز در ابتدای هر ست مشکل داشتیم. بازیکنان ما انرژی زیادی در این دیدار مصرف کردند اما همه ما واقف بودیم که این بازی حساسیت بسیار بالایی دارد.

کولاکوویچ گفت: آمار نشان می‌دهد که ما در حمله 55 درصد موفق بودیم و تیم حریف بیشتر امتیازات خود را از دفاع و ضد حمله گرفت. آنها دو برابر ما در ضد حمله موفق بودند.

سرمربی تیم ملی ایران در مورد مصدومان تیمش گفت: مجرد به تازگی از بند مصدومیت رها شده و امروز می‌توانست به صورت عادی پرش کند. فیاضی اما در موقع گرم کردن دچار مشکل شد و بازی نکرد ولی در ادامه مسابقات، هیچ کدام از بازیکنان مشکلی نخواهند داشت.

کولاکوویچ در پایان در مورد بازی بعدی تیمش مقابل کره تصریح کرد: تیم ملی کره شبیه چین تایپه بازی می‌کند. ما در این چند سال بازی‌های زیادی در مقابل هم انجام داده‌ایم و آنها انگیزه زیادی برای مقابله با ما دارند. امیدوارم در دیدار با کره یک پله بهتر از دیدار با چین تایپه باشیم.

کپی