اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

استراماچونی: تلاش می‌کنیم ۱۱۰ درصد برای دربی آماده باشیم و ترسی از پرسپولیس نداریم

استراماچونی: تلاش می‌کنیم ۱۱۰ درصد برای دربی آماده باشیم و ترسی از پرسپولیس نداریم

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما می‌دانیم چقدر دربی مهم است و تلاش می‌کنیم ۱۱۰ درصد برای این بازی آماده باشیم.

 آندره‌آ استراماچونی در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال استقلال ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: دربی ایران یکی از مهمترین و بزرگ‌ترین دربی‌ها در دنیاست و مهمترین بازی برای هر دو تیم در سال. ما می‌دانیم چقدر دربی مهم است و تلاش می‌کنیم 110 درصد برای این بازی آماده باشیم. متأسفانه در بازی قبلی دو بازیکن خود را به خاطر مصدومیت از دست دادیم و یک بازیکن‌مان هم محروم شد. امیدوارم بازیکنان آماده‌تری داشته باشیم.

وی در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه دربی حساسیت‌های زیادی دارد و آیا نتایج اخیر استقلال روی بازیکنان این تیم تأثیر داشته است یا خیر، گفت: اگر ما تا الان 9 امتیاز داشته باشیم یا یک امتیاز، فرقی نمی‌کند. این بازی اهمیت خاص خودش را دارد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه او در گذشته نتایج خوبی در دربی میلان به عنوان سرمربی اینتر کسب کرده است و آیا امیدوار است این نتایج را در دربی تهران هم تکرار کند،‌ بیان کرد: قطعاً ما در حال آماده‌سازی هستیم و سعی می‌کنیم این بازی را ببریم، ولی می‌دانیم پرسپولیس تیم خوبی است. با این حال ترسی از این تیم نداریم.

استراماچونی درباره روحیه تیمی استقلال پیش از دربی خاطر نشان کرد: این قسمتی است که باید خیلی روی آن کار کنیم، به خاطر اینکه هم تیم ما نسبتاً جوان است و هم به دلیل اینکه خیلی بازیکنان جدیدی داریم، اما پرسپولیس فکر می‌کنم فقط یک تغییر داشته که آن هم در خط تهاجمی بوده است. ما تغییرات زیادی داشتیم و باید روی این موضوع کار و پیشرفت کنیم تا به موفقیت برسیم.

وی در پایان در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه با توجه به مصدومیت چند بازیکن استقلال و محرومیت یک بازیکن آیا تغییرات زیادی در تیمش ایجاد خواهد کرد، گفت: در پاسخ به این سؤال اگر جوابم مثبت هم باشد، نمی‌توانم بگویم. ممنون می‌شوم احترام بگذارید.

کپی