اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

توضیح رونالدو درباره ژست معنادارش مقابل اتلتیکومادرید

توضیح رونالدو درباره ژست معنادارش مقابل اتلتیکومادرید

ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس شائبه توهین کردنش به هواداران اتلتیکومادرید در جریان بازی شب گذشته دو تیم را رد کرد.

یک بار دیگر گذر رونالدو به خانه قربانی محبوبش در لالیگا یعنی اتلتیکومادرید افتاد اما این بار او نتوانست دروازه رقیب همشهری تیم سابقش را باز کند. او و یارانش شب گذشته (چهارشنبه) در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میهمان اتلتیکومادرید بودند و از اولین باری که پایش به توپ خورد تا زمانی که میدان را ترک کرد، از سوی هواداران اتلتیکومادرید هو شد. او در مقطعی از بازی با جمع کردن انگشتان دست خود، برای هواداران اتلتیکومادرید ژستی معنادار گرفت که بعضی‌ها آن را نوعی توهین یا با هدف تمسخر هواداران تیم میزبان قلمداد کرده‌اند.

رونالدوی 34 ساله درباره درباره این حرکتش به خبرنگارانی که از او معنای ژستش را پرسیده بودند گفت: پیام ژست به آنها این بود که درس بگیرند، اینکه آنها باید درس بگیرند.

رونالدو فصل گذشته بابت بی‌مهری هواداران اتلتیکومادرید در ورزشگاه واندامتروپولیتانو انتقام سختی از آنها گرفت و با هت‌تریک در بازی خانگی یوونتوس مقابل نماینده اسپانیا در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی منجر به حذف‌شان شد. شب گذشته اما او نتوانست گلی به ثمر برساند و در آخرین دقایق بازی یک فرصت خوب جهت به ارمغان آوردن سه امتیاز بازی برای یوونتوس را از دست داد./ تسنیم

کپی