اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

اسکوتر الکتریکی مرسدس در راه بازار

اسکوتر الکتریکی مرسدس در راه بازار

برند مشهور و موفق مرسدس بنز تصمیم گرفته روی تولید اسکوتر برقی کار کند و در نتیجه قرار است اسکوترهای الکتریکی خود را تا سال 2020 وارد بازار کند.

اسکوترهای الکتریکی این روزها رونق زیادی در بازار مصرف دارند و کاربران زیادی علاقه مندند از اسکوتر الکتریکی استفاده کنند.

بر همین اساس است که گروه سازنده خودرو مرسدس بنز به رده های مبتدی چند میلیارد دلاری مانند Bird و Lime می پیوندد و یک اسکوتر برقی را به بازار عرضه می کند. این اسکوتر با همکاری شرکت سازنده اسکوتر میکرو ساخته می شود.مرسدس بنز جزئیات زیادی در مورد این مدل ارائه نداده اما در بیانیه این شرکت مشخص شده که این محصول در اوایل سال 2020 به بازار عرضه می شود.

اسکوترهای برقی به لطف حجم زیادی از سرمایه های سرمایه گذاران به سرعت وارد بازار شده و ناگهان در خیابان های شهر در سراسر جهان ظاهر شده اند. به همین دلیل نیز برندهای مختلف در تلاشند تا اسکوترهای اختصاصی خود را تولید کنند. البته فراموش نکنیم که ورود این حجم اسکوتر به خیابان با حواشی ناخوشایندی مثل تصادف نیز همراه شده است.

اکنون مرسدس بنز نیز در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت اعلام کرد در حال کار روی ساخت اسکوتر است اما جزئیاتی اندک در این خصوص ارائه کرد. این شرکت در بیانیه خود نوشته است؛ "اسکوترهای الکترونیکی از ژوئن در جاده های آلمان مجاز به حرکت شده اند و تصور کردن صحنه ترافیکی بدون آنها دشوار است. این اسکوترهای چابک و برقی راهی مناسب برای پوشش دهی مسافت های کوتاه به سرعت و بدون آسیب رساندن به محیط زیست هستند. اسکوتر الکتریکی و جدید خانواده برند مرسدس بنز با همکاری میکرو اسکوتر توسعه داده شده است ، و به طور خاص به عنوان همراهی کاملی برای کسانی که می خواهند راه حل های قابل انعطاف داشته باشند ساخته شده است. ستاره مرسدس و نماد EQ به عنوان علامت تجاری برای اطلاعات الکتریکی در ساقه فرمان قرار دارند. "

این شرکت در مورد دیگر مشخصات اسکوتر و حداکثر سرعت آن ، جزئیاتی ارائه نکرده است./انتخاب

کپی