تقی زاده عنوان کرد

استثنای برخی شهرداران استان تهران از قانون سکونت در محل خدمت

اجتماعی /
شناسه خبر: 501897

معاون عمرانی استانداری تهران در تشریح روند پیگیری الزام سکونت شهرداران در محل خدمت خود در سطح استان تهران گفت: در این موضوع برخی معذوریت ها برای افراد وجود دارد انچه که استاندار تهران به فرمانداران شهرستانها ابلاغ کرده است مبنی بر این بود که بررسی کنند و مواردی که سکونت شهرداران در محل خدمتشان نیست به حوزه عمرانی استانداری تهران اعلام کنند.

محمد تقی زاده با تاکید بر بررسی معذوریت های شهرداران در سطح استان گفت: برخی شهرداران استان تهران از قانون سکونت در محل خدمت استثنا هستند.
وی افزود: در روند بررسی این موضوع برخی معذوریت ها برای افراد وجود دارد که در قوانین هم این موارد پیش بینی شده است برای مثال شهردار پیشوا براساس شروط که باید به همراه خانواده در محل خدمت سکونت داشته باشند اما همسرشان در آموزش و پرورش تهران شاغل هستند و با درخواست انتقال برای پیشوا نیز موافقت نشده است لذا این مورد استثنا محسوب می شود.
معاون عمرانی استانداری تهران تاکید کرد: در مورد سایر شهرداران سطح استان نیز به دقت بررسی ها انجام خواهد شد و اگر در موارد خاص شرایطی باشد که استثنا ایجاد شود بررسی می کنیم و تصمیم گیری می‌کنیم  تا حقی از کسی ضایع نشود اما در سایر موارد نیز بر اساس مقررات عمل خواهیم کرد./ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.