اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
۵ تا ۷ مهرماه برگزار می شود

کنسرت رایگان «وداع» با آواز حسام الدین سراج در برج میلاد

کنسرت رایگان «وداع» با آواز حسام الدین سراج در برج میلاد

دومین سوگواره موسیقایی عاشورا با عنوان «وداع» در مجموعه برج میلاد با آواز حسام‌الدین سراج در حالی برگزار می‌شود که تمامی علاقمندان بدون پرداخت هزینه بلیط میهمان شهرداری تهران خواهند بود.

مجتبی توسل مدیرعامل برج میلاد ضمن اعلام این خبر گفت: در ادامه اجرای کنسرت های فاخر برج میلاد و بعد از اجرای موفق ارکستر فیلارمونیک شهر تهران، این بار برج میلاد میزبان سوگواره موسیقایی عاشورا با اجرای حسام الدین سراج است.

وی افزود: امسال برج میلاد به روال هر ساله ویژه برنامه هایی را برای ایام محرم و صفر در نظر گرفته است که اجرای این سوگواره موسیقایی از آن جمله است.
وی با اشاره به اجرای موفق ارکستر فیلارمونیک شهر تهران در برج میلاد، افزود: کنسرت «وداع» به خوانندگی حسام الدین سراج و رهبری ارکستر توسط سید محمد میرزمانی در قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهرماه و بصورت رایگان برای علاقه مندان به این سبک از موسیقی در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود.
وی تصریح‌کرد: در این سوگواره موسیقایی ۸ تِرَک با همراهی حسام الدین سراج خواننده مطرح کشور اجرا می شود و قطعاتی نیز بصورت دکلمه در بیان حماسه عاشورا توسط هنرمند مطرح کشور وحید جلیلوند اجرا خواهد شد.

مدیرعامل برج میلاد افزود: این برنامه با حضور گسترده سفرای کشورهای عضو اکو اجرا می شود؛ قرار است این کنسرت به عنوان محصول فرهنگی فاخر و برای انتقال پیام عاشورا به خارج از مرزهای ایران با مشارکت موسسه فرهنگی اکو، در قالب دی وی دی هایی به زبان های اردو، روسی و ترکی صادر شود.

به گفته توسل این سوگواره با اجرای ۸ قطعه در قالب روایتی داستانی از حماسه عاشورا و رشادت های حضرت سیدالشهدا (ع) و یاران باوفای ایشان با اشعاری از عمان سامانی برگزار خواهد شد.
علاقه مندان به حضور در برنامه می توانند پس از بازگشایی سامانه از طریق سایت تیوال بدون پرداخت هزینه جای خود را رزرو کنند./ایرنا

بیشتر بخوانید

اجرای نیمه تمام یک کنسرت رایگان!

کدام حوانندگان برای اجرای کنسرت خیابانی اعلام آمادگی کردند؟

کپی