اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

شب دوم لیگ قهرمانان اروپا و 2 بازی حساس؛ نبرد زخمی‌ها

شب دوم لیگ قهرمانان اروپا و 2 بازی حساس؛ نبرد زخمی‌ها

جدال رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن نبرد 2 زخم خورده بزرگ از مصدومیت‌های متعدد است.

شب دوم هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا صحنه نبرد پاری‌سن‌ژرمن و رئال مادرید زخمی از یک سو و جدال انتقامی اتلتیکومادرید و یوونتوس از سوی دیگر است.

رئال مادرید پس از واگذاری تاج و تخت اروپایی به لیورپول در حالی به خانه پاری‌سن‌ژرمن می‌رود که از وجود 3 ستاره به نام راموس، مودریچ و مارسلو محروم است. از سوی دیگر پاریسی‌ها هم شانس آورند ایکاردی یاغی را در آخرین ساعات نقل و انتقالات تابستانی به خدمت گرفتند و گرنه امشب در غیاب نیمار محروم و امباپه و کاوانی مصدوم، باید بدون مهاجم تخصص به میدان می‌رفتند! به هر حال بهترین فرصت ممکن برای ایکاردی ایجاد شده تا در اولین بازی رسمی برای تیم جدیدش، مقابل رئال مادرید درخشش را آغاز کند. ماجرای اصلی اما در دروازه 2 تیم شکل می‌گیرد؛ جایی که ناواس، سنگربان چندی قبل رئال مادرید حالا در سنگر پاریسی‌ها قصد اثبات توانایی‌هایش به تیم سابق را دارد؛ شانسی که آرئولا، سنگربان دیروز پاری‌سن‌ژرمن و دروازه‌بان دوم امروز رئال مادرید از آن محروم است چون جلوتر از خودش، کورتوای نه‌چندان آماده را در چارچوب ناامن پرافتخارترین تیم اروپا می‌بیند.

  اتلتیکومادرید - یوونتوس؛ نبرد انتقامی

در دیگر نبرد بزرگ امشب، اتلتیکومادرید برای انتقام حذف در یک‌هشتم‌نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان از یوونتوس پذیرایی می‌کند. رونالدو به هیچ تیمی به اندازه اتلتیکو گل نزده و فصل قبل هم با هت‌تریک در بازی برگشت خانگی مقابل اتلتیکومادرید به تیمش اجازه جبران شکست 2 - صفر دور رفت و صعود به مرحله بعد را داد. هر چند سیمئونه، سرمربی خوش‌فکر اتلتیکو گفته تیمش صرفا به انتقام فکر نمی‌کند اما اتلتیکو با تمام وجود برای برتری تلاش می‌کند چون برتری در همین اولین بازی نقش مهمی در معادلات صعود تیم‌ها دارد. هر 2 تیم ابتدای هفته اولین توقفشان در فصل جاری لیگ داخلی را به چشم دیدند.  یوونتوس پس از 2 پیروزی در خانه فیورنتینا به تساوی بدون گل دست یافت و اتلتیکو تنها تیم 9 امتیازی تا پایان هفته سوم لالیگا در هفته چهارم این رقابت‌ها در خانه سوسیداد شکست خورد و به رئال و بارسلونا فرصت نزدیک شدن را دارد. حالا در نبردی سنگین و نزدیک، هر 2 تیم به دشت اولین 3 امتیاز می‌اندیشند./ وب سایت نود

کپی