معاون سازمان راهداری اعلام کرد

استان ها برای بازگشت از اربعین تقسیم بندی شدند

اقتصادی /
شناسه خبر: 501599

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:زائرانی که مرز مهران را برای بازگشت از سفر اربعین انتخاب میکنند از مرز مهران با توجه به استان مقصد تقسیم بندی می شوند و به سه پایانه کرمانشاه همدان و اندیمشک منتقل می شوند و از این 3 پایانه به استان های خود می روند.

ایران آنلاین/ مهران قربانی افزود:زائرانی که به استان های اراک ساری گرگان مشهد و بجنورد می روند از پایانه مهران به پایانه همدان منتقل می شوند و از همدان به استان های مذکور باید بروند.

وی ادامه داد: زائران شهرهای کرج رشت سنندج قزوین سمنان زنجان تهران اردبیل ارومیه و تبریز از پایانه کرمانشاه منتقل می شوند.ضمن اینکه زائران اراک شهرکرد یزد خرم آباد از پایانه اندیمشک به این شهرها منتقل می شوند.
به گفته قربانی این تقسیم بندی فقط برای زائرانی است که مرز مهران را برای بازگشت انتخاب می کنند و زائرانی که مرز شلمچه چزابه را برای بازگشت انتخاب می کنند از همین پایانه ها مستقیم به شهر خودشان منتقل می شوند و نیازی به عوص کردن پایانه در داخل کشور ندارند.
 قربانی  با بیان اینکه قیمت بلیت اتوبوس برای اربعین افزایش نیافته است، اظهار داشت: از 12 هزار ناوگان 8200 اتوبوس برای حمل و نقل زائران در ایام اربعین اختصاص یافته است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.