اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

2 کشته در دوئل مسلحانه بین 2 طایفه

2 کشته در دوئل مسلحانه بین 2 طایفه

دونفر در درگیری مسلحانه 2 طایفه در روستای فروز از توابع شهرستان ملایر ، کشته شدند .

قتل

سرهنگ محمدباقر سلگی فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: این افراد با استفاده از سلاح ساچمه ای زنگی شکاری بدون مجوز، به سمت هم شلیک کردند که بر اثر این درگیری از هر طرف یک تن مجروح شدند و در بیمارستان جان باختند.

وی بیان کرد: تیم های پلیسی بی درنگ در محل حضور یافته و ۱۱ تن از مسببان اصلی این درگیری را بازداشت کردند همچنین هر ۲ قاتل شناسایی و دستگیر شدند.

سلگی اضافه کرد: به منظور برقراری امنیت در این روستا و پیشگیری از درگیری های احتمالی تدابیر لازم اتخاذ شده و دادستان و بازپرس ویژه نیز چند نوبت در این محل حضور یافتند.

وی با بیان اینکه اختلافات قبلی زمینه ای برای بروز درگیری بین این دو طایفه بر روی زمین های کشاورزی شد، یادآور شد: عامل اصلی بروز این درگیری طایفه ای مربوط به اتفاقی است که 4 سال پیش رخ داد با این توضیح که ۲ نوجوان بر سر بازی با یکدیگر درگیر شده و این نزاع زمینه برای کدورت و کینه جویی شده است.

سلگی همچنین در رابطه با پرونده زن قاتل ملایری که 3 ماه قبل با استفاده از قرص سیانور 4 نفر را در ملایر به قتل رسانده بود، گفت: قاتل صراحتاً به انجام قتل اعتراف کرده و اتهامات را پذیرفته است، پرونده مربوطه تکمیل شده و در دادگاه تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در پایان به کشف حدود 11 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک طی انجام 2 عملیات ضربتی پلیس از 3 نفر قاچاقچی موادمخدر در ملایر خبر داد./ ایسنا

کپی