اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

رونمایی از جدیدترین موشواره حرفه‌ای مخصوص بازی

رونمایی از جدیدترین موشواره حرفه‌ای مخصوص بازی

شرکت "لاجیتک" به تازگی از موشواره حرفه‌ای مخصوص بازی خود به نام "G۶۰۴" رونمایی کرده که یک موشواره بدون تاخیر و کندی همراه با دکمه‌های قابل کنترل توسط انگشت شست است.

اگر فکر می‌کنید مدل G۶۰۳ موشواره‌ لاجیتک در مقایسه با نسخه قبلی خود یعنی مدل G۶۰۲ دارای دکمه‌های قابل کنترل با انگشت شست راحت‌تری است، اکنون خوشحال خواهید شد که مدل جدید یعنی G۶۰۴ حتی از G۶۰۳ نیز روان‌تر و حرفه‌ای‌تر است.

شرکت لاجیتک به تازگی موشواره بی‌سیم "G۶۰۴ Lightspeed" را معرفی کرده است که دارای ۶ دکمه قابل کنترل توسط انگشت شست، حسگر فوق حساس DPI ۱۶۰۰۰، پشتیبانی از بلوتوث و البته بدون تاخیر و کندی یا اصطلاحا "لگ"(lag) است.

این موشواره مخصوص گیمرهای حرفه‌ای طراحی شده است که به آنها امکانات و کنترل‌ ایده آلی می‌دهد و دستورات را بسیار سریع و بدون تاخیر اجرا می‌کند.

این موشواره در مجموع ۱۵ دکمه کنترلی قابل تنظیم، یک اسکرول دو حالته و همانطور که موشواره‌های لاجیتک این روزها به آن معروف هستند، عمر باتری زیادی دارد.

باتری قوی این موشواره امکان استفاده ۱۰ روزه را به کاربر می‌دهد.

موشواره G۶۰۴ به زودی با قیمت ۱۰۰ دلار وارد بازار می‌شود که نسبت به مدل قبلی ۳۰ دلار گران‌تر شده است، اما لاجیتک این موشواره را بیشتر از یک جایگزین ساده می‌داند و معتقد است پیشرفت زیادی نسبت به G۶۰۳ داشته است./ایسنا

کپی