اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

بازدید رییس آکادمی ملی فوتبال و معاون دانشگاه شهید بهشتی از درفشی‌فر

بازدید رییس آکادمی ملی فوتبال و معاون دانشگاه شهید بهشتی از درفشی‌فر

رییس آکادمی ملی فوتبال ایران و معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی با هدف انجام بررسی ها جهت راه اندازی آکادمی فوتبال پرسپولیس، امروز دوشنبه از مجموعه ورزشی شهید درفشی فر دیدن کردند.

این باشگاه در راستای توسعه علمی فوتبال در نظر دارد آکادمی فوتبال خود را راه اندازی کند.

بر این اساس امروز دوشنبه، محمد حسین علیزاده، رییس آکادمی ملی فوتبال ایران و زارعی پور معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی، به منظور بررسی شرایط برای راه اندازی آکادمی فوتبال پرسپولیس با حضور در مجموعه ورزشی شهید درفشی فر، از آن بازدید کردند.

در این ارتباط همچنین مقرر شد پس از تکمیل بررسی‌ها، پیشنهادها به باشگاه پرسپولیس ارایه شود و جلسه‌ای هم با محمد پنجعلی انجام شود.

محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه، در این ارتباط به سایت باشگاه اعلام کرد: هدف باشگاه شکل گیری آکادمی به شکل برنامه ریزی شده و علمی است تا به شکل کار آمدتری عمل کند. قطعا به این منظور نیاز به سرمایه گذاری است تا این اقدام به سرعت شکل بگیرد و تیم اصلی و باشگاه بتوانند از آموزش دیدگان آکادمی بهره مند شوند.

این پروژه در مرحله مطالعه و برنامه ریزی است و بعد از توافق نهایی و شکل گیری کار، گزارش تکمیلی به اطلاع هواداران عزیز خواهد رسید./ سایت رسمی باشگاه پرسپولیس 

کپی