اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

ساعتی که یوگا را آموزش می دهد

ساعتی که یوگا را آموزش می دهد
بیتا میرعظیمی خبرنگار

اولین ساعت هوشمند یوگا درجهان Jeevah را بر مچ دست خود بسته و با خیالی آسوده و بدون حضور در کلاس‌های آموزشی، تمامی تمرین‌های سفارشی و سبک زندگی با یوگا را آموزش دیده و برای همیشه با استرس و نگرانی خداحافظی کنید.

 این ساعت هوشمند با بهره‌گیری از هوش مصنوعی تمرین‌های مختص به افراد مبتدی تا پیشرفته را به علاقه‌مندان یوگا آموزش داده و تمرین‌های آنها را در طول روز پیگیری می‌کند.  این ساعت بر اساس سن، وزن و حتی تاریخ پزشکی وضعیت سلامتی کاربر را اندازه‌گیری کرده و بر اساس داده‌ها و اطلاعات حاصله برنامه‌های سفارشی و فیلم‌های سلامتی در یوگا را ارائه می‌دهد. صفحه نمایش این فناوری تمامی تمرین‌های انجام شده را به نمایش گذاشته و راه حلی مناسب برای خلاصی از استرس و نگرانی‌های روزمره ارائه می‌دهد.
در حقیقت این ساعت همانند یک مربی پیشرفته یوگا عمل کرده و در انجام صحیح تمرین‌ها به کاربر کمک می‌کند. کاربران با پوشیدن این فناوری ضد آب می‌توانند در مدت زمانی مشخص سبک زندگی خود را با یوگا پیوند زده و آرامشی عمیق را در درون خود ایجاد کنند. این ساعت هوشمند با استفاده از یک الگوریتم پیشرفته یادگیری، وجود استرس در کاربر را شناسایی کرده و در زمانی واقعی هشدار داده و به کاربر یادآوری می‌کند که نفس عمیق کشیده و ریلکس باشد. این سیستم همچنین به طور مجزا ضربان قلب کاربر را در طول تمرینات اندازه‌گیری کرده و در صورت شناسایی هرگونه بی‌نظمی هشدار داده و کاربر را در انجام حرکتی صحیح هدایت می‌کند. این ساعت با تلفن همراه کاربران با سیستم عامل‌های (Android وiOS)هماهنگ شده و تمامی تماس‌ها و پیام‌های ارسالی را در صفحه نمایش نشان می‌دهد. دیگر مؤلفه‌های این فناوری نمایش تاریخ، روز، وضعیت آب و هوا و پخش موسیقی است. در صورت تمایل به خرید این مربی هوشمند یوگا، می‌توانید به سایت ایندی گوگو مراجعه کرده و آن را با قیمتی برابر 129 دلار امریکا خریداری کنید.
کپی