اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

دنده عقب پدر به قیمت جان پسر تمام شد

دنده عقب پدر به قیمت جان پسر تمام شد

راننده بی احتیاط در شهرستان طارم پسر 6 ساله اش را زیر گرفت.

راننده بی احتیاط طارمی فرزندش را زیر گرفت

سرهنگ داوود مرادی رئیس پلیس راه استان زنجان گفت : ماموران در بررسی و تحقیقات خود دریافتند که پدر خانواده حین حرکت با دنده عقب با خودروی سواری پژو ۴۰۵  ساعت ۲۰ شنبه شب، متوجه حضور پسر ۶ ساله خود در قسمت پشت خودرو نشده و او را زیر گرفته و به شدت مصدوم کرد.

وی اظهار داشت: پدر وقتی متوجه ماجرا شد فرزند مصدوم خود را به منظور مداوا و درمان به بیمارستان انتقال داد اما تلاش پزشکان معالج نتیجه نداده و در نهایت این پسربچه فوت کرد.

رئیس پلیس راه استان زنجان نیز اضافه کرد: حوالی ساعت ۱۵:۳۰ ظهر یکشنبه /۲۴ شهریور ماه جاری/ در مسیر ارتباطی زنجان - بیجار، راننده یک دستگاه سواری اپل به دلیل عدم توجه به جلو، خودرو را واژگون کرده و به مرگ یکی از سرنشینان منجر شد.

طی سه ماهه نخست امسال ۳۲۳ تصادف جرحی با ۴۱۷ مصدوم و ۶۵۱ فقره تصادف خسارتی در جاده‌های این استان حادث شد و بر اثر این حوادث ۴۵ نفر نیز کشته شدند که تعداد کشته‌ها در مدت مشابه پارسال ۴۶ نفر بود.

تیر ماه سالجاری (۹۸) ۲۸ نفر از هموطنان و مدت مشابه پارسال (۹۷) نیز ۳۱ نفر در سطح مسیرهای ارتباطی این استان بر اثر وقوع تصادف های رانندگی جان خود را از دست دادند و در مرداد ماه امسال نیز قریب ۲۵ نفر و از ابتدای شهریور ماه تاکنون نیز قریب ۱۹ نفر جان باختند.

استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است./ ایرنا

 

کپی