اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

حریق در انبار چوب

حریق در انبار چوب

در پی حریق گسترده در انبار چوب جاده خاوران 20 راس دام تلف شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مهار آتش‌سوزی گسترده که بامداد امروز در یک انبار چوب رخ داده بود، خبر داد و در عین حال اعلام کرد:‌ در این حادثه حدود 20 راس دام که در اتاقکی نگهداری می‌شدند، تلف شدند.

جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگاردر این باره اظهار کرد: در ساعت  ۲:۴۴ دقیقه بامداد امروز دوشنبه ، یک مورد حادثه آتش‌سوزی در انبار جعبه و چوب به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن سه ایستگاه به همراه امکانات کامل و تانکر آب به محل حادثه واقع در جاده خاوران اعزام شدند.

وی با بیان اینکه محل آتش‌سوزی محوطه ای روباز به وسعت ۳۰۰۰ متر بود که در آن جعبه‌های چوبی و پلاستیکی و ضایعات چوبی نگهداری می شد، گفت: حدود ٢٠٠٠ متر از این محوطه دچار آتش‌سوزی شده بود و شعله‌های آتش از فواصل دور قابل رویت بود. به علت کنار هم چیده شدن جعبه های چوبی نیز آتش به سرعت در حال گسترش بود.

ملکی در ادامه با اشاره به آغاز عملیات از سوی آتش‌نشانان، گفت: آتش‌نشانان به سرعت اطفای حریق را از چندین سمت آغاز کردند و پس از مدتی توانست آتش را تحت کنترل در بیاورند. در این انبار اتاق کوچکی وجود داشت و حدود ۲۰ راس دام در آن نگهداری می شد اما متاسفانه مشخص شد این دام‌ها حین آتش سوزی جان خود را از دست داده‌اند.

به گفته وی ساعت ۴:۴١ دقیقه عملیات به پایان رسیده و آتش نشانان به ایستگاه های خود بازگشتند./ایسنا

کپی