اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

#برانکو

#برانکو
یگانه خدامی

اخراج برانکو سرمربی اسبق و محبوب تیم پرسپولیس از تیم جدیدش یعنی الاهلی عربستان نه تنها پرسپولیسی‌ها که همه فوتبال‌دوستان را متعجب کرد. آنهایی که بابت خداحافظی او از تیم قرمزها دلگیر بودند با کنایه می‌نوشتند که تیم جدید به برانکو وفا نکرد و بعضی‌ها هم از برخورد تیم‌های عربی با سرمربی‌هایشان می‌گفتند.

فیلمی از اعتراض شدید تماشاگران و طرفداران الاهلی به برانکو هم از سوی بسیاری از کاربران ایرانی به اشتراک گذاشته شد آن هم با هشتگ برانکو که توسط فوتبالی‌های شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌شد:
 شاهدیس: «خبر کوتاه بود؛ برانکو از الاهلی اخراج شد. بله آقای برانکو تنها کسایی که بعد باخت برات تشویق ایسلندی می‌رفتن هواداران پرسپولیس بودند. ناراحت شدم برات ولی از این به بعد هرچی کالدرون بگه»
 محمود بنی‌صفار: «یه روزنامه عربستانی نوشته برانکو با یه تیم چینی به توافق رسیده. برانکو با پرسپولیس به تمام افتخارات ممکن رسید و سال آخر تیم علناً به یک تفکر جدید نیاز داشت. این جدایی برای دو طرف لازم و ضروری بود. برانکو بدون «ما» موفق نبود حالا باید ثابت کنیم ما بدون برانکو موفق می‌شیم یا نه»
 رسل: «برانکو 3 سال در ایران، حاصل 5 جام. برانکو 5 بازی در عربستان، حاصل 3 تا اردنگی. همین رزومه برانکو، بزرگترین سند مهندسی لیگ در ایرانه»
 فراز فاطمی‌مقدم: «کالدرون سرمربی پرسپولیس هست... با هر نتیجه‌ای بهش زمان بدیم...خائن‌ترین افراد به پرسپولیس، ناهوادارانی هستند که از الآن به فکر بازگشت برانکو هستند و او را آلترناتیو کالدرون قرار داده‌اند.»
 مکی: « هوادارهای پرسپولیس بودن که بعد از باخت دربی و آسیا و از دست رفتن قهرمانی برات ایسلندی می‌زدن و تشویق کردن. ممکنه عربستان پول داشته باشه ممکنه امکانات داشته باشه ولی این هوادارا رو فقط ایران داره قطعا»
 کراستی: «الان برانکو به عرب sms میزنه: Bdriی»
 میلاد اعظمی: «اخراج برانکو از الاهلی قابل پیش‌بینی بود، البته خودم فکر می‌کردم تا نیم فصل بمونه! حالا برانکو قدر هوادارا و حتی مدیرای ایرانی رو می‌دونه! الآن وظیفه همه پرسپولیسی‌ها حمایت صددرصد از کالدرون هست. خیلی‌ها از امروز با اسم رمز برانکو می‌خوان به پرسپولیس ضربه بزنن! حواس‌مون باشه»
 عطا: «برانکو اون روزی که بدون خبردادن به پرسپولیس رفت با الاهلی بست، تو خواب هم نمی‌دید عمر مربیگریش این‌قدر کوتاه باشه. بازی روزگار چرخش‌های عجیبی داره. پرسپولیسی ها واقعاً دوستش داشتن و از حالا به بعد شمشیر داموکلس برانکو بالاسر کالدرونه. کافیه چند هفته تیم‌شون نتیجه نگیره.»
 حسین: «برانکو اخراج شد. حالا خیلی زمان داره که فرق بین پرسپولیسی‌ها رو با بقیه طرفدارها بفهمه.»
 امیررضا: «عربا بین هاکر و رایکارد و کارلوس آلبرتو هم اخراج کردن چه برسه به برانکوی ما! تو تیم بعدی‌ات موفق باشی رئیس»
 احسان: «برانکو وقتی اومد پرسپولیس تقریباً یه نیم فصل کامل فرصت نیاز داشت تا تیمش با افکار تاکتیکیش هماهنگ بشه...اما فوتبال عربی جای فرصت دادن نیست.»
 سجاد: «حالا برانکو رو بی‌خیال، اون داداشش منو یاد خانواده آقای هاشمی می‌ندازه که مدام از این شهر به اون شهر منتقل می‌شدن»
 مهدی دولابی: «برانکو به اونچه می‌خواست تو پرسپولیس رسید، ۴سال تمام، بی‌رقیب بود. این برای یه مربی خیلی دلیل محکمیه که توی اوج خداحافظی کنه. البته با اون افتضاح فینال حذفی و پرداخت نشدن دستمزدش و مسائل دیگه بازم حق داشت که بره. به ناحق به ما انگ دشمنی باهاش رو زدند، ولی انصافاً عاشقش بودیم.»
 

کپی