موزیکال مری پاپینز در راه تالار وحدت

فرهنگی /
شناسه خبر: 500707

مری پاپینز به تالار وحدت سفر می کند. اجراهای موفقیت آمیز نمایش های موزیکالِ پایتخت به «الیورتوییست» و «بینوایان» ختم نمی شود؛ «مری پاپینز» در راه تالار وحدت است.

به گزارش مشاور رسانه ای نمایش موزیکال «مری پاپینز»، پس از اجراهای پرمخاطب «الیورتوییست» و «بینوایان» در تهران، سومین تجربه  موزیکال این گروه با نام «مری پاپینز» آبان ماه امسال به کارگردانی احمد سلیمانی در تالار وحدت به روی صحنه می رود.

هدایت تیم رسانه ای و تبلیغات نمایش موزیکال «مری پاپینز» بر عهده لیلا افشار؛ روزنامه نگار، کارشناس رسانه و تبلیغات است.
شهاب جعفرنژاد؛ طراح، کارتونیست، کاریکاتوریست و خالق ویدئوهای هنری، طراحی ویدئوهای نمایش موزیکال «مری پاپینز» را به عهده گرفته و در جایگاه  تصویرساز و طراح تیزر در کنار تیم سازنده این اثر حضور دارد.
سابقه بیست و دو سال فعالیت به عنوان طراح، کارتونیست،کاریکاتوریست، مدیر هنری  دبیر سرویس طرح در رسانه های چاپی و غیرچاپی در کارنامه کاری شهاب جعفرنژاد می درخشد. او در طول سال های فعالیت خود بارها حائز رتبه در جشنواره ها و رقابت های داخلی و خارجی شده است.
از دیگر فعالیت های شهاب جعفر نژاد می توان به برپایی نمایشگاه های متعدد اشاره کرد. همچنین مرتضی الیاسی در این نمایش موشن گرافیک و فرناز عزیزی عکاسی این نمایش را بعهده دارند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.