اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

کوتاه قامت‌ترین مرد ایران با وزیر کشور در مشهد دیدار کرد

کوتاه قامت‌ترین مرد ایران با وزیر کشور در مشهد دیدار کرد

محمدحسین و مرتضی پرکاس به ترتیب با ۵۰ و ۳۱ سال سن و ۶۸ و ۷۰ سانتی متر قد، دو برادر کوتاه‌قامت کرمانی که به دعوت استاندار خراسان رضوی عازم مشهد مقدس شدند امروز (شنبه) با وزیر کشور در این استان دیدار کردند.

کوتاه قامت‌ترین مرد ایران و برادرش که ساکن کرمان هستند، آرزوی زیارت حرم امام مهربانی‌ها را داشتند که بعد از اعلام آن توسط خبرنگار ایرنا و اعلام حمایت و دعوت استاندار خراسان رضوی به مشهد سفر کردند. برادران کوتاه قامت کرمان امروز شنبه با وزیر کشور که صبح امروز وارد استان خراسان رضوی شده بود دیدار و گفت و گو کردند.

وزیر کشور به منظور رفع مشکلات این دو برادر کوتاه قد کرمانی قول مساعد داد.

محمدحسین و مرتضی پرکاس دو برادر کوتاه قامتی کرمانی به سرپرستی عمه ناتنی خود در کرمان در نهایت فقر و تنگدستی روزگار می گذارنند.

بدن محمدحسین کوتاه قد ترین مرد ایران کاملا غضوفی است و از راه رفتن ناتوان است. وی مداح اهل بیت عصمت و طهارت است و عشق به امام رضا در وی به حدی است که با شنیدن نام امام مهربانی ها ناخواسته اشک هایش می ریزد.

اهالی دیار کریمان بعد از دیدن پست اینستاگرامی خبرنگار ایرنا، برای عزیمت این دوبرادر به مشهد مقدس و همچنین خرید ویلچر کمک مالی کردند.

ابوذر احمدی زاده عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی با مشارکت دوستانش در یک گروه تلگرامی توانست افزون بر ۲ میلیون تومان برای سفر برادران کوتاه قامت جمع کند.

و خدایی که در این نزدیکی است.../ ایرنا - نجمه حسنی

کپی