اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

کالدرون: نیازی نبود در مورد دربی از برانکو سؤال کنم/ در مورد بیرانوند تابع تصمیم کمیته انضباطی هستیم

کالدرون: نیازی نبود در مورد دربی از برانکو سؤال کنم/ در مورد بیرانوند تابع تصمیم کمیته انضباطی هستیم

گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان را برای تیمش ضروری دانست.

گابریل کالدرون قبل از آغاز تمرین عصر امروز (چهارشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: می‌دانید که ما 9 ملی‌پوش داشتیم که دو نفر آنها برگشتند و مابقی فردا می‌آیند. در تعطیلات یک بازی خوب با سایپا داشتیم و هم اکنون یک بازی حساس با صنعت نفت داریم، چون به تراکتور باختیم باید این بازی را ببریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که بین او و برانکو در چین چه گذشت، یادآور شد: من و برانکو مثل همه‌ی مربیانی که در آنجا حضور داشتند در مورد مسائل مربوط به فوتبال صحبت کردیم. من از برانکو در مورد فوتبال ایران پرسیدم و او هم راجع به فوتبال عربستان از من سؤال کرد. برانکو مربی خیلی خوبی است و رفتاری صمیمی با هم داشتیم.

کالدرون راجع به اینکه او در مورد دربی از برانکو چه پرسیده است، بیان کرد: در این مورد هیچ صحبتی نداشتیم. نیازی نبود که بخواهم در مورد دربی از برانکو سؤال کنم. از این جهت که خودم تجربه‌های زیادی از دربی‌ها در کشورهای مختلف دارم. قاعدتاً دربی در خیلی از جهات به یک شکل بوده و خیلی حساس است.

آنچه بین من و برانکو گذشت فقط در مورد مسائل فوتبالی بود

این مربی آرژانتینی همچنین در واکنش به این سؤال که آیا برانکو در مورد مسائل مالی توصیه‌ای به وی داشته است یا نه، گفت: نه، آنچه بین ما گذشت فقط در مورد مسائل فوتبالی بود.

وی در پاسخ به سؤال عجیب یکی از خبرنگاران مبنی بر احتمال جذب بازیکن خارجی نیز خاطرنشان کرد: قصد جذب بازیکن خارجی نداریم، چون جایی برای بازیکن جدید نیست. قطعاً با همین گروه ادامه خواهیم داد. جونیور هم به شرایط خوبی رسیده است و در بازی با سایپا به میدان رفت. او رفته رفته به شرایط آرمانی رسیده و با دیگر بازیکنان برای بازی کردن رقابت خواهد کرد.

احضار علیرضا بیرانوند به کمیته انضباطی

سرمربی پرسپولیس راجع به احضار علیرضا بیرانوند به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و احتمال محرومیت او نیز عنوان کرد: در این مورد ما تابع تصمیم کمیته انضباطی هستیم و هر تصمیمی که آنها بگیرند، برای ما قابل احترام است.

کالدرون در واکنش به این موضوع که باشگاه پرسپولیس هنوز مطالبات او و بازیکنان را پرداخت نکرده و این مسئله در آستانه دربی می‌تواند مشکل‌ساز شود، یادآور شد: بعد از نشستی که با مدیریت باشگاه داشتیم نظر مثبتی در این مورد دارم. امیدوارم تا قبل از دربی این مشکلات برطرف شود. من مسئول مسائل فنی تیم هستم و این اطمینان را می‌دهم که نه صد درصد بلکه 200 درصد بهتر خواهیم شد، اما در مورد مسائل فنی مسئولیت با مدیر و رئیس باشگاه است.

 به احمدزاده گفتم چند روز استراحت کند

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد اخراج فرشاد احمدزاده را داشته است یا نه، گفت: فرشاد مشکل آسیب‌دیدگی داشت که به وی گفتم چند روز استراحت کند. اگر مشکلی به وجود بیاید حتماً شما در جریان آن قرار خواهید گرفت. او در بازی با سایپا به میدان رفت. در حال حاضر همه چیز در تیم ما خوب است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان با اشاره به ایام محرم در ایران اظهار داشت: اینکه اینجا هستم و با تمدن جهانی شما آشنا شدم، یک امتیاز برای من است. خیلی خوشحالم که در ایران با فرهنگی جدید آشنا شده و هر جا می‌روم به من احترام زیادی گذاشته می‌شود. جا دارد به خاطر این میهمان‌نوازی از شما تشکر کنم.

کپی