رییس دپارتمان استانداردسازی صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال، گفت: مهلتی که برای ارسال مدارک باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا تعیین شده بود به پایان رسید و بزودی درباره صدور مجوز حرفه‌ای آن‌ها تصمیم‌گیری می‌شود.

«سهیل مهدی» اظهار داشت: مهلتی که برای ارسال مدارک تیم‌های شرکت کننده در لیگ قهرمانان تعیین شده بود به پایان رسید و در سامانه‌ای که راه اندازی شده است، نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا اسنادی که لازم بود را ثبت کردند.

وی افزود: اسناد و مدارک باشگاه‌ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا درباره صدور مجوز حرفه‌ای آن‌ها تصمیم‌گیری شود.

مهدی تصریح کرد: مدارک ثبت شده به صورت جدی بررسی می‌شود و در صورتی که احتیاج به مدارک کامل تری بود آز آنها می خواهیم اسناد جدیدی را به دپارتمان استانداردسازی صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ارائه کنند.

وی تاکید کرد: در دپارتمان استانداردسازی تمامی شاخصه‌هایی که لازم است؛ همچون تسویه حساب‌های مالی، مسایل حقوقی، وضعیت آکادمی باشگاه‌ها و ورزشگاه‌ها، بررسی و بر اساس اسنادی که در اختیار ما قرار داده می‌شود مجوز صادر خواهد شد.

مهدی گفت: اگر مدارک ناقص بود و اصولی که برای تیم‌های شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا لازم است، رعایت نشود دپارتمان استانداردسازی صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال آن‌ها را از آسیا حذف نمی‌کند؛ بلکه این تیم‌ها خودشان را کنار می‌گذارند. تمامی مدارکی که در سامانه ثبت شده است توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا دیده می‌شود و به عبارت بهتر، مساله‌ای از دید عالی‌ترین نهاد فوتبالی قاره کهن پنهان نمی‌ماند./ ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.