اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

شروری که بیمارستان خرمشهر را به هم ریخته بود دستگیر شد

شروری که بیمارستان خرمشهر را به هم ریخته بود دستگیر شد

فرمانده انتظامی خرمشهر از بازداشت فردی که به دلیل شرب خمر موجب بی نظمی و اخلال در نظم عمومی در یکی از بیمارستان‌های این شهرستان شده بود، خبرداد.

شرور

سرهنگ همت الله ترکارانی با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی در این رابطه افزود: فرد مذکور هنگام ورود به بیمارستان ولیعصر خرمشهر با کادر درمانی، عوامل نگهبانی درگیر شده و با پرتاپ صندلی به سمت پرستاران و پاره کردن پرونده های پزشکی بیماران باعت اخلال در نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت در بیمارستان شده بود.

بیمارستان خرمشهر

وی افزود: این مرد که به دلیل شرب خمر تعادل روحی نداشت با یکی از ماموران انتظامی درگیر شده و وی را از ناحیه انگشت دست مصدوم کرد .

فرمانده انتظامی خرمشهر افزود: نامبرده به اتهام شرب خمر، اخلال درن ظم عمومی، تخریب، ضرب و جرح، ایجاد رعب و وحشت، توهین و فحاشی به ماموران بازداشت و روانه زندان شد.

وی ادامه داد: مامور انتظامی حسب وظیفه ذاتی و به منظور جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی در محیط درمانی با شخص خاطی برخورد کرده و قصوری متوجه وی نیست.

گفته می شود فرد مذکور به دلیل مصدومیت ناشی از تصادف به بیمارستان ولیعصر(ع) خرمشهر مراجعه کرده و باعث بر هم زدن نظم عمومی در این بیمارستان شده است که بازداشت شد./ایلنا

کپی