اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

هراس رسانه هنگ‌کنگی از بازیکنان قدرتمند ایران+ تصویر

هراس رسانه هنگ‌کنگی از بازیکنان قدرتمند ایران+ تصویر

یک رسانه هنگ‌کنگی اعلام کرد تیم ملی فوتبال ایران با قدرتمندترین بازیکنان خود به این کشور آمد تا برگزار کننده بازی نخست خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ باشد.

  •  

روزنامه HK هنگ‌کنگ در گزارشی نوشت: مارک ویلموتس، سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران می گوید: می‌خواهیم شروع پرانرژی در انتخابی جام جهانی 2022 داشته باشیم. ایران سبک بازی منحصر به خودش را دارد و برابر حریفانش فوتبال هجومی ارائه خواهد کرد.

بر اساس این گزارش رسانه هنگ‌کنگی، تیم ملی فوتبال ایران با دعوت از قدرتمندترین بازیکنان خود برای بازی نخست انتخابی جام جهانی 2022 به هنگ‌کنگ آمد. فقط مهدی طارمی، مهاجم تیم ریوآوه پرتغال به دلیل مصدومیت از سفر به هنگ‌‌کنگ بازماند. سامان قدوس نیز با محرومیت 4 ماهه از سوی فیفا مواجه شده و در اردوی ایران غایب است و سایر بازیکنان اصلی به هنگ‌کنگ آمدند. ترکیب بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا همانند لیگ برتر روسیه، لیگ برتر انگلیس، سوپرلیگ ترکیه و ژوپیر لیگ بلژیک نیز در تیم ملی این کشور نیز فشرده است. آیا میکسو پاتلاینن، سرمربی فنلاندی تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ می‌تواند برابر تیم قدرتمند ایران خاطرات بازی‌های انتخابی جام جهانی 2018 را بازگرداند.

تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ از ساعت 17 فردا (سه‌شنبه) در دومین بازی خود از گروه C انتخابی جام جهانی 2022 به مصاف ایران می‌رود. هنگ‌‌کنگ در بازی نخست خارج از خانه برابر کامبوج به تساوی یک - یک دست یافت./ تسنیم

 

 

کپی