اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

3 کشته یک مجروح در واژگونی پژوپارس

3 کشته یک مجروح در واژگونی پژوپارس

واژگونی پژو پارس در محور "خاش- ایرانشهر"، 3 کشته و یک مجروح برجای گذاشت.

واژگونی خودرو

سرهنگ "یداله ستوده" رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان وبلوچستان در تشریح جزئیات این حادثه گفت: ساعت 10 و 30 دقیقه صبح امروز یک فقره تصادف فوتی در کیلومتر 35 محور "خاش- ایرانشهر" محدوده روستای "ایرندگان" به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله تیم گشت تصادفات پلیس راه به همراه نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد، یک دستگاه پژو پارس با 4 سرنشین که همگی اعضای یک خانواده بودند از جاده منحرف و واژگون شده است.

پژو پارس

سرهنگ ستوده تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه راننده و 2 سرنشین خودرو در دم فوت و سرنشین دیگر آن نیز مجروح و با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) شهر ایرانشهر منتقل شدند.
رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان وبلوچستان خاطر نشان کرد: کارشناس پلیس راه علت حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرده است.
وی با اشاره به ترافیک روان در محورهای مواصلاتی جنوب استان سیستان و بلوچستان از رانندگان خواست با رعایت سرعت مطمئنه و هوشیاری کامل در سطح جاده رانندگی کنند تا شاهد چنین حوادث تلخ و ناگوار نباشیم./پلیس

کپی