اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

چگونه با "اپل واچ" تماس صوتی برقرار کنیم؟

چگونه با "اپل واچ" تماس صوتی برقرار کنیم؟

شاید بسیاری از افراد مطلع نباشند که می توانند از سرویس صوتی FaceTime برای تماس با اپل واچ خود استفاده کنند.اگر از دستیار صوتی سیری بخواهید از FaceTime در اپل واچ استفاده کند، این کار را انجام خواهد داد.

یکی از بهترین قسمت های داشتن یک دستگاه هوشمند از شرکت اپل این است که فقط با ضربه زدن به یک دکمه می توانید با دیگر کاربران اپل از طریق گپ های ویدیویی و صوتی ارتباط برقرار کنید.

در حالی که سرویس هایی از این دست لزوماً جدید و پراهمیت نیستند ، اما سادگی ارتباط با سرویس FaceTime اپل و این واقعیت که از قبل با تمام دستگاه های جدید همگام شده است تمایل به برقراری ارتباط با دوستان ، خانواده همکاران و ... را افزایش می دهد.

اگر اپل واچ دارید ، ممکن است تعجب کنید که امکان استفاده از FaceTime در این دستگاه وجود دارد. البته به یاد داشته باشید در حالی که اپل واچ به شما امکان می دهد هنگام اتصال به داده های تلفن همراه یا وای فای از طریق برنامه تلفن ، تماس های صوتی FaceTime را برقرار کنید ، از تماس های ویدیویی FaceTime پشتیبانی نمی کند.

نحوه برقراری تماس صوتی FaceTime در اپل واچ

_در حالی که روی تاج دیجیتال اپل واچ را فشار داده اید ، بگویید "Hey Siri".  یا می توانید روی ویجت سیری ضربه بزنید

_سپس بگویید FaceTime

_سیری تماس صوتی FaceTime را با مخاطبی که شما نامگذاری کرده اید ، آغاز می کند

_توجه داشته باشید که می توانید با ضربه زدن روی نماد برنامه تلفن در ساعت خود ، ضربه زدن به مخاطبین  و سپس ضربه زدن روی مخاطبی که مایل به تماس با آن هستید ، تماس صوتی FaceTime را در اپل واچ خود شروع کنید

_صدا FaceTime دارای قدرت خاصی است ، به خصوص هنگام مقایسه با یک تماس تلفنی معمول./انتخاب

کپی