اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

ظرف های کثیف خود را در سینک هوشمند بشویید

ظرف های کثیف خود را در سینک هوشمند بشویید
بیتا میرعظیمی خبرنگار

ظرف‌های کثیف خود را در سینک هوشمند قرار داده و با فرمان صوتی شیر آب را باز کرده و شست‌و‌شو را آغاز کنید. سینک هوشمند Kohler متشکل از یک سینک و شیر آب هوشمند است که به فناوری فرمان صوتی تجهیز شده و شست‌و‌شوی ظرف‌های کثیف را برای کاربران آسان‌تر و باصرفه‌تر از همیشه می‌کند.

   این فناوری با دستیارهای صوتی الکسا، گوگل اسیستنت و هوم کیت سازگار بوده و با فرمان صوتی کاربران فعال می‌شود. تنها کافی است کاربر با صدای خود دستور باز و بسته کردن شیر آب را صادر کرده و منتظر بماند. سنسورهای هوشمند این سیستم به محض دریافت فرمان صوتی فعال شده و کار را آغاز می‌کند.  این سیستم علاوه بر باز و بسته کردن شیر آب با فرمان صوتی، مقدار و میزان آب مورد نیاز را نیز آنالیز کرده و تنها با دستور صوتی اجازه خروج آب را صادر می‌کند. به این ترتیب که شما در موقع آشپزی می‌توانید به این فناوری دستور باز کردن شیر آب را داده و همزمان بخواهید تنها یک لیتر آب درون ظرف بریزد.
این سینک هوشمند یکی از مناسب‌ترین و به روزترین ابزار فناورانه در آشپزخانه‌های هوشمند است که نیاز به لمس شیر آب را برای کاربران بخصوص در هنگام آشپزی مرتفع کرده و به شیوه‌ای کاملاً مدرن در مصرف آب صرفه‌جویی می‌کند. در قسمت پایینی این سینک، یک سنسور پیشرفته وجود دارد که میزان آب مصرفی کاربر در هر دوره زمانی را ثبت کرده و در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربران برای دسترسی به اطلاعات و داده‌های این سنسور باید اپلیکیشن Kohler را در تلفن همراه خود با سیستم عامل‌های (iOS و Android) نصب کرده و بر اساس اطلاعات ثبت شده، میزان آب مصرفی خود را در هر دوره مشاهده کرده و در صورت روند افزایشی، تدبیری اندیشیده و در مصرف آب صرفه‌جویی کنند. سیستم گرمایشی و سرمایشی این سینک با فناوری صوتی سازگار نبوده و تنها از طریق فشار دادن اهرم شیر آب تغییر می‌کند. 
کپی