اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

کنترل صدای موسیقی با ریموت پوشیدنی

کنترل صدای موسیقی با ریموت پوشیدنی
بیتا میرعظیمی خبرنگار

ریموت کنترل منعطف Chubby Buttons را بر بازو یا مچ دست خود متصل کرده و بدون نیاز به در دست گرفتن تلفن همراه، صدای موسیقی را کم و زیاد کرده یا آهنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.

یکی از سخت‌ترین کارها درهوای سرد زمستانی یا حضور در ورزش‌های زمستانی، تغییر آهنگ و موسیقی دلخواه پخش شده از طریق تلفن همراه است؛ چرا که شما باید تلفن همراه را از جیب یا کوله پشتی خود خارج کرده و آهنگ مورد نظر را انتخاب کرده یا صدای آن را کم و زیاد کنید.
 برای حل این مشکل ریموت کنترل منعطفی طراحی و ساخته شده است که براحتی بر بازو یا مچ دست کاربران متصل شده و از طریق بلوتوث با تلفن همراه ارتباط برقرار می‌کند. به این ترتیب دیگر نیاز نیست که در سراشیبی‌های ورزش اسکی یا حتی در سرمای زمستان تلفن همراه خود را خارج کرده و موسیقی دلخواه را انتخاب کنید. چرا که شما می‌توانید این فناوری پوشیدنی را به سهولت بر مچ دست یا بازوی خود متصل کرده و کنترل موسیقی دلخواه خود را در دست بگیرید.  این سیستم که اولین فناوری پوشیدنی کنترل موسیقی از راه دور در جهان نامیده می‌شود، از طریق بلوتوث با تلفن همراه کاربران ارتباط برقرار کرده و پخش موسیقی را مدیریت می‌کند. دگمه‌های کنترل این فناوری به اندازه‌ای بزرگ هستند که حتی با دستکش‌های حجیم در ورزش‌های زمستانی نیز می‌توان آنها را فشار داد.  این فناوری همچنین با تمامی هدفون‌های سیمی و بی‌سیم، تمامی برنامه‌های موسیقی و همچنین بلندگوهای بلوتوث سازگار بوده و بدون نیاز به بارگذاری هر برنامه‌ای، به سهولت با تلفن همراه کاربران با سیستم عامل‌های (Android و Ios) مدیریت می‌شود. این فناوری به سهولت بر کت‌ها و کاپشن‌های حجیم بخصوص در ورزش ها و مسابقات زمستانی متصل شده و همزمان می‌توان آن را به آیینه اتومبیل، استودیو، سالن بدنسازی و حتی نزدیک دوش حمام متصل کرده و موسیقی دلخواه را گوش داد.
کپی