اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

یک دوربین هیجان انگیز!

یک دوربین هیجان انگیز!
بیتا میرعظیمی خبرنگار

کوچک‌تــــریــــن دوربین مغناطیسی جهان Insta360 GO را با خود به مسافرت یا مسابقه ورزشی برده و لحظاتی هیجان انگیز از گشت و‌گذار در کوهستان یا دریا را ثبت کرده و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

این دوربین کوچک به‌دلیل خاصیت مغناطیسی به‌راحتی روی لباس یا سربند متصل شده و کلیپ‌هایی هیجان انگیز از دوچرخه سواری در کوهستان یا اسکی روی آب را ضبط می‌کند. این دوربین ورزشی و اکشن با وزنی برابر 20 گرم به‌راحتی درون جیب یا کیف قرار گرفته و چندین کلیپ ویدئویی در مدت زمانی برابر 30 تا 60 ثانیه ضبط می‌کند.

 

این فناوری با بهره‌گیری از هوش مصنوعی تمام کلیپ‌های گرفته شده را ویرایش کرده و با ترکیب برترین عکس‌ها، ویدئوهای بسیار هیجان انگیز و جالب توجه تهیه می‌کند. تنها کافی است کاربران این دوربین با زاویه ثبت 360 درجه مناظر را بر بخشی از لباس یا سربند خود متصل کرده و به راه بیفتند. به محض فشردن یک دکمه کار آغاز شده و عکس‌ها و کلیپ‌هایی با زاویه 360 درجه از هیجانات یک مسافرت یا مسابقه ورزشی ثبت می‌شود.  

 

ویرایش عکس‌ها و ویدئوها به‌طور خودکار توسط این فناوری صورت گرفته و از طریق تلفن همراه کاربران ارسال می‌شود. هر چند که کاربران می‌توانند خود نیز در ویرایش این عکس‌ها نقشی داشته و به دلخواه با انتخاب گزینه‌های مناسب ویرایشی مطابق میل خود را از طریق این دوربین انجام دهند.  این دوربین کوچک به‌دلیل خاصیت ضد آب بودن، براحتی در آب و هوای بارانی فعال بوده و در هر بار 10 ثانیه می‌توان آن را بدون نگرانی درون آب برده و عکس‌هایی از دنیای زیر آب ثبت کرده و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

 

این فناوری به‌رغم کوچک بودن فیلم‌های بسیار باکیفیتی را ثبت کرده و در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این فناوری با هر بار شارژ شدن در حدود 200 کلیپ در روز در میانگینی برابر 20 ثانیه در هر کلیپ را ثبت کرده و از طریق تلفن همراه به‌ کاربر ارسال می‌کند.

 

در صورت تمایل به خرید Insta360 GO می‌توانید به وب سایت‌های عمومی مراجعه کرده و این فناوری را با قیمتی برابر 200 دلار امریکا خریداری کنید.

کپی